חממו מנועים: ביום שלישי ב-3 לאקטובר סימולטור המירוצים, Forza Motorsport 7, יגיע אל קונסולת ה-Xbox One (אקסבוקס וואן) ואל המחשב האישי להורדה באמצעות חנות ה-Microsoft Store (מיקרוסופט סטור).

Forza היא סדרת סימולטור המירוצים הבלעדית לפלטפורמות של מיקרוסופט (Microsoft), כשכותרי Motorsport הם החשובים בסדרה שמעניקים סימולציה מדוייקת ומדמים את החוויה של עולם הספורט המוטורי.

אחד החידושים שמגיעים עם הכותר של השנה היא מערכת מזג אוויר דינאמית המשפיעה על אופי המשחק כך שהשחקן יאלץ להתאים את סגנון הנהיגה שלו לתנאי מזג האוויר המשתנים. בנוסף המפתחת Turn 10 מתגאה במיוחד בהיקף התוכן והכותר כולל: 30 יעדים וכ-700 רכבים, בניהם ניתן למצוא רכבים של פרארי, למבורגני ופורשה לרבות דגם ה-Porche 911 2018 GT2 RS שמעטר את אריזת המשחק.

השנה עם השקת קונסולת ה-Xbox One X מיקרוסופט מדגישה את האפשרות לשחק באבחנה אולטרא-גבוהה ונראה כי הכותר Forza Motorsport 7 בהחלט יעזור להבליט את היכולות הגרפיות של הקנסולה, שכן כל האלמנטים הגרפים תתוככנו מהיסוד כמותאים להצגה על מסכים באבחנה אולטרא גבוהה של 4K עם HDR ב-60 תמונות לשנייה. כמובן שהכותר יפעל באבחנה של 4K גם על גבי מחשבים אישיים בעל מפרט טכני תומך.

ניתן להוריד גרסת הדגמה של המשחק כבר עכשיו כשהגרסה המלאה תהיה זמינה להורדה אל קונסולת ה-Xbox או מחשב Windows 10 ב-3 באקטובר או ב-29 בספטמבר לרוכשים של חבילת ה-Ultimate Edition. כששחקני המחשב האישי והקנסולות יכול לשחק עם ונגד השני.

קרא עוד:  אייסר הכריזה על כיסא גיימינג במחיר מטורף, וגם ניידים חדשים

טריילר ההשקה Forza Motorsport 7