אחרי ציפייה רבה, חבילת ההרחבה הראשונה לאחד ממשחקי המירוצים הטובים של השנה ושל הדור הנוכחי מגיעה ולוקחת את שחקני Forza Horizon 3 היישר להרים המושלגים של אוסטרליה.

חבילת ההרחבה החדשה, שנקראת Blizzard Mountain, תפתח אזור חדש ומושלג במפת המשחק, ותאפשר לרוכשיה לפתוח שם שלוחה נוספת של פסטיבל הוריזון, אותו, כזכור, אנחנו מנהלים. כחלק מפתיחת השלוחה החדשה, נצטרך להוכיח את עצמנו בחמישים אתגרים חדשים ומשימות צדדיות על מנת לזכות בתואר ״אלוף ההר״ (King of the Mountain).

עם חבילת ההרחבה יתווספו 28 הישגים חדשים שיקנו לשחקנים שישלימו את כולם 500 נקודות G, מצבי משחק חדשים, שמונה רכבים חדשים, בניהם 2016 Ford GYMKHANA 9 Focus RS RX, וכן זו תהיה הפעם הראשונה בה סדרת Forza לוקחת את שחקניה לשלג, עם הרים מושלגים, אגם קפוא, וצמיגים חדשים לנהיגה בתנאים אלו, אותם אפשר יהיה להוסיף לכל רכב.

Blizzard Mountain תנחת ב-13 לדצמבר  מחירה טרם נחשף, אם כי מובטחת הנחה למשתמשי VIP בעלי חבילת Ultimate Edition. ניתן לקרוא את הסקירה שלנו למשחק, או להתעדכן בכל הרכבים החדשים, מצבי המשחק החדשים וכן בהישגים שיתווספו בבלוג הרשמי של הסדרה.