שיתוף פעולה בין אפיק גיימס (Epic Games) לדיסני (Disney) מפגיש פעם נוספת בין יקום מלחמת הכוכבים ל-Fortnite עם אירוע חדש מוגבל בזמן המאפשר להילחם עם חרבות אור ורובי לייזר וגם להצטייד, אם מרוויחים, בחבילות מראה של מלחמת הכוכבים.

המאורע מתקיים לקבל צאתו לאקרנים של הסרט Star Wars: The Rise Of Skywalker, הפרק החדש בסדרת מלחמת הכוכבים. הוא נפתח עם הקרנה ראשונה של הקדימון לסרט החדש בו יכלו לצפות שחקנים שהיו מחוברים למשחק.

בנוסף היקום של מלחמת הכוכבים מתנגש, במלוא משמעות המילה, בעולם של Fortnite כשחלליות Tie Fighter התרסקו על מפת המשחק והביאו עמן את חרבות האור ורובי לייזר בהם ניתן להשתמש בכדי להילחם בשחקנים אחרים. כן צצו אתגרים חדשים אשר מעניקים חבילות מראה (Skins) לדמויות בכיכובם של כוכבי הסאגה החדשה: פין וריי, יחד עם חפצים שונים מיקום מלחמת הכוכבים.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.