ההצלחה לה זוכה המשחק Fortnite (פורטנייט) לא פוסחת על קונסולת ה-Switch של נינטנדו (Nintendo). לפי נתונים שפורסמו עולה כי המשחק מותקן על אחת מכל שתי קונסולות שנמכרו ללקוחות. לא מדובר בהערכה אלא בנתונים שדווחו על ידי נינטנדו, וזו תופעה כלכל עולמית..

מהדו"חות הכספיים שפרסמה החברה מוקדם יותר השבוע ניתן ללמוד כי החברה מכרה 23 מליון יחידות של הקונסולה, ומכאן עולה ש-Fortnite כבר מותקן במכשירים של כ-11.5 מיליון משתמשים.

מדובר למעשה באחד מהמשחקים הפופולריים ביותר שאי פעם שווקו לקונסולה המסוימת הזו. לצורך השוואה, המשחק הנמכר ביותר עבור Switch הוא Mario Odyssey של נינטנדו עם כמות של 12 מיליון עותקים. עם זאת, חשוב לציין כי Fortnite מוצע להורדה בחינם בעוד Mario Odyssey מוצע לרכישה בתשלום.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.