רבים מצפים לשחרור גרסת האנדרואיד של המשחק הפופולרי Fortnite (פורטנייט) וכולם יודעים שזה יגיע בקרוב, אבל מתי? המפתחת Epic Games כבר רמזה כי המועד קרוב, אבל מתברר כי ההשקה הרשמית תתרחש כבר בחודש הבא – יחד עם Galaxy Note 9.

לפי הדיווחים, מקורות המקורבים למפתחים בחברת המשחקים, Fortnite לאנדרואיד יושק באותו הזמן עם מכשיר הדגל הבא של סמסונג (Samsung). החברה החליטה ככל הנראה לערוך שיתוף פעולה עם היצרנית הדרום קוריאנית ולהשיק את הגרסה באותו היום שבו ייחשף ה-Galaxy Note 9.

הסיבה לפי אותם גורמים, הוא שילוב של המשחק במכשיר הדגל החדש החדש באופן בלעדי, שממנו ייהנו רק הרוכשים. עם זאת, מדובר בהשקה בלעדית המוקצבת בזמן, כאשר לפי המקורות היא תפוג תוך 30 יום מרגע השקתו של המכשיר.

במקביל נשמעו דיווחים על כך שסמסונג עובדת על מכשיר טלפון משחקים משלה. זו סיבה מספיק טובה עבורה לשלב ידיים עם אחת ממפתחות המשחקים הגדולות, שסביר כי נראה שיתופי פעולה דומים שכאלה בהמשך.

Galaxy Note 9 יושק באירוע Unpacked שייערך ב-9 באוגוסט.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.