העונה הראשונה של Fortnite Chapter 2, שהחלה למעשה עם השקת פרק זה של המשחק, התארכה מעל ומעבר למצופה בשל בעיות טכניות ודחיות שונות. אולם כעת היא סוף-סוף מסתיימת ומפנה את דרכה לעונה השנייה, וזו מביאה עמה סגנון חדש ומקורי למשחק הפעולה: סרטי מרגלים. שמה, בהתאם, הוא "סודי ביותר" (Top Secret).

מפת המשחק כוללת כעת שלל מיקומים חדשים בהם יאכטה יוקרתית, אסדת נפט ממוגנת, בסיס "רשעים" החבוי בתוך הר געש, ומולו גם בסיס הפיקוד של "הטובים" ואפילו אחוזה רחבת ידיים. כל שחקן מתבקש לבחור צד, ואז לצאת למשימות כנגד הצד השני, להתגנב לבסיסים, לחסל שומרים וגם להלחם נגד נבלים. הבסיסים כוללים גם דרכים מסתוריות וחבויות לכלי נשק חזקים במיוחד וחפצים אחרים ברחבי המפה, כמו גם מצלמות שמירה ועמדות ירי אוטומטיות. ב-Epic Games הכינו אפילו מוזיקה מלהיבה המתנגנת ברקע בזמן שמבקרים במיקומים החדשים.

Image result for chapter 2 fortnite

יש גם דמויות חדשות, אדם-חתול בשם "מיאוסקלס", וגיבור הקומיקס האהוב "דדפול" – כדי לשחק בו ידרש תשלום עבור מנוי ה-Battle Pass העונתי. לפי התוכנית, אמורה העונה החדשה להסתיים ב-30 באפריל, כך שלשחקנים נותרו עוד כעשרה שבועות ליהנות ממנה בטרם ממשיך המשחק לעונה הבאה.