משחק הפעולה הפופולרי Fortnite יציין השבוע שנה ראשונה לעלייה שלו לאוויר. גרסתו המקורית של המשחק, שעלתה לרשת ב-25 ביולי 2017, לא כללה את מצב המשחק Battle Royale, שהפך אותו לכה פופולארי. היא הושקה עם מצב המשחק Save The World בלבד. עם זאת המפתחת אפיק (Epic) החליטה בכל זאת כי כל השחקנים יוכלו ליהנות מבונוסים ופרסים מיוחדים לרגל יום ההולדת – גם אלו שמשחקים במצב Battle Royale בלבד.

החגיגות יחלו באופן רשמי ב-24 ביולי, עם השקת מספר משימות חדשות. במצב Battle Royale מדובר בשלושה אתגרים פשוטים למדי: השתתפות ב-14 קרבות עם פרס של 5,000 נקודות ניסיון, גרימת 1,000 נקודות נזק לאויבים שיעניקו לשחקן אמוטיקון בלעדי, וריקוד בפני עשר עוגות יום-הולדת שיפוזרו ברחבי המפות שיעניק תרסיס 'יום הולדת שמח!'. השלמת כל המשימות הללו תזכה את השחקן בטלאי יום הולדת בלעדי שיוצג על גב דמותם.

ב-Save The World ניתן יהיה להשתתף במשימת יום הולדת מיוחדת שתוביל להוספת דמות חדשה בשם Birthday Brigade Ramirez. בנוסף אפשר לזכות בכרטיסים ולהשתמש בהם על מנת לרכוש 'לאמות יום-הולדת' שיספקו כלי-נשק וגיבורים שחולקו לאורך כל האירועים שנערכו בשנה האחרונה.

ואם זה לא מספיק, בחנות הרשמית של המשחק יוצעו ככל הנראה למכירה גם מספר עורות ותוספות בלעדיות לתקופת יום ההולדת, אולם אלו טרם נחשפו על ידי המפתחת.