מי מאיתנו לא משתף תמונות, סרטונים ונרשם בצ’ק אין כדי גם להראות היכן אנחנו נמצאים. כולנו משתמשים בזה ומשתפים את המשפחה והחברים בפייסבוק במיקומנו הנוכחי, אבל לא תמיד אנחנו באמת מעוניינים לחשוף זאת. אם זה מענייני פרטיות, או סתם כדי לעבוד על חברים, ישנה אפליקציה חדשה בשם Location MockUp עבור מכשירי האנדרואיד המאפשרת לבחור כל מיקום בעולם ולגרום למכשירכם לחשוב שאתם שם.

האפליקצייה מציעה מספר אפשרויות כמו לבצע צ’ק אין במיקום שנבחר על המפה ולשתף זאת דרך הרשתות החברתיות, לרמות את סימון המקום כאשר מצלמים תמונה חדשה, שיתוף של המיקום שלך ע"י שליחת הקישור מיוחד לחבר ע"י כל סוגי התקשורת, קביעת מיקום כאשר מערכת המיקום הגלובלית לא פעילה, ביצוע בדיקות למפתחים ועוד.

ניתן לסייר במפות גוגל ולבחור את המיקום במפה, או לחלופין להקליד את הכתובת הרצויה או את נקודות הציוד במספרים, אולם לפני השימוש בה יש לבטל את התקשרות האלחוטית וה-GPS שבמכשיר דרך הגדרות המכשיר.

האפליקציה יש לציין, פרי פיתוח ישראלי והיא זמינה להורדה מהאנדרואיד מארקט בחינם, בעוד שגם מוצעת גרסה בתשלום ($1) ללא פרסומות.

להורדה

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.