כתיבת טקסט על פוסטים ותמונות באינסטגרם, פייסבוק ורשתות חברתיות הינו דבר שבשגרה. עד היום, לא משנה כמה הייתה ייחודית התמונה שלכם – הגופן היה משעמם וזהה. סטארט-אפ ישראלי מציג לראשונה את אפליקציית Fontim, המאפשרת עריכת טקסט עברי על גבי תמונות באמצעות למעלה מ 25 גופנים ואפשרות שליחה, שמירה ושיתוף ברשתות השונות.

מפתחי האפליקציה הם אליצור ליאון, גילי אליאש, מתיאס קלדס ודניאל יוסף המתמחים בשיווק בדיגיטל, פיתוח מוצר ורשתות חברתיות. הארבעה יצרו ממשק פשוט ונוח לשימוש המאפשר העלאה מיידית של תוכן מהאפליקציה עצמה לרשת החברתית המועדפת. השירות יוצא לראשונה למכשירי אפל ובקרוב תושק גם אפליקציית אנדרויד. בגרסה הנוכחית שניתנת להורדה מחנות App Store מותקנים 6 גופנים לשימוש חופשי ללא הגבלה ואפשרות הרחבה לסך 25 גופנים (19 גופנים נוספים) בתשלום חד פעמי בסך 13.90 שקלים. (התשלום מתבצע מתוך האפליקציה)

גילי אליאש, איש תוכן ויזם משותף: ״אני מגיע מתחום הדיגיטל והרשתות החברתיות, בו קיים צורך תמידי לכתוב מלל על פוסטים שיווקיים דרך הסלולרי. כל האפליקציות הזמינות מכילות רק גופן יחיד כברירת מחדל או דורשות התעסקות מיותרת שעבודת גרפיקאי הייתה פותרת. המענה שלנו קל, פשוט לשימוש וזמין לכולם ומאפשר בלחיצת כפתור להעלות תמונה עם כיתוב ייחודי שתופס את העין״

מה ניתן לעשות עם Fontim?
הממשק החדש הינו כלי עיצוב עוצמתי, קל ומהיר ליצירת פוסטים, ברכות אישיות, פרסומים, הזמנות, ממים בעברית, קידום מכירות וכל שימוש אחר של מלל על גבי תמונה וכוללת כמובן הגדרת צבעי טקסט ורקע, אטימות, צל ועוד.

קרא עוד:  האפליקציות המובילות של 2019: רשתות חברתיות ו-PUBG

להורדה לחצו כאן

*הודעה לעיתונות

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.