בזמן שהטלפון המתקפל של סמסונג (Samsung) – כמו גם אלו של LG ושל וואווי (Huawei) לצורך העניין – עדיין רק מרפרף בין שמועה ודיווח כזה או אחר, יצרנית אביזרי הסלולר אוטרבוקס (Otterbox) כבר רואה את הנולד. מתברר שכבר ב-8 ביוני האחרון ביקשה החברה פטנט למספר גרסאות של כיסויים בולמי זעזועים וחסינים נגד מים, אשר מיועדים לטלפונים מתקפלים שיגיעו בתצורת צדפה.

"המכשירים האלקטרוניים הללו עשויים להיות מתקפלים ולהכיל חלק עליון וחלק תחתון, כאשר שני החלקים יכולים להיות ממוקמים מחדש באמצעות ציר מסתובב, או באמצעות פתיחה של האחד וסגירה של השני", נכתב בבקשה. בשרטוט שצורף לבקשה אכן ניתן לראות כיצד הציר המתקפל הוא חלק מהמסך עצמו ומשולב בתצוגה, כאשר שני המסכים שמצדו מסוגלים להתחבר למסך אחד בגודל של טאבלט.

יחד עם זאת, בבקשה לא מפורטים המימדים של המכשירים הללו, החומרים שמהם עם עשויים, ואפילו לא מוזכר מידע לגבי החומרים מהם עשויים הכיסויים עצמם. עם זאת, חברות הסלולר נוטות להעביר ליצרניות הכיסויים מידע מקדים על מכשירים עתידיים כדי שיוכלו להציע אביזרים נלווים בזמן, כך שלא מן הנמנע שמדובר בהכנה לקראת העתיד הקרוב מאוד.

סמסונג, שצפויה לקיים בחודש נובמבר את כנס המפתחים שלה, עשויה לחשוף מידע נוסף על הטלפון המתקפל העתידי שלה  – שמכונה Galaxy X – ואולי אפילו לחשוף אבטיפוס שלו לקראת השקה במהלך 2019.

קרא עוד:  סקירה: Roidmi NEX - מי צריך דייסון?