אנו בטוחים שבמיקרוסופט שמחים מההישג המרשים שלהם בעולם הגיימינג עם הקינקט, בקרה התנועה האלחוטי פורץ הדרך. עברה קרוב לשנה וחצי מאז שהשיקה ענקית התוכנה את הקינקט ואם לומר את האמת, נדמה שבכל יום שעובר הפופולריות של בקר הקונסולות הנחשק עולה.

כעת, אפליקציה חדשה בשם  Flutter מביאה  מספר יכולות  הדומות במעט ליכולות הקינקט למשתמשי מערכת המקינטוש של אפל. האפליקציה, שמוצעת בחינם להורדה, עושה שימוש במצלמת הרשת המובנית במחשב ה-Mac ומזהה מחוות של תנועת ידיים, ובכך מאפשרת למשתמשים לשלוט במוזיקה ובווידאו באמצעות ידיהם בלבד. כך כדי להשהות ולהפעיל את המוזיקה, יש להרים את היד כלפי המצלמה (בצורת "עצור").

האפליקציה תואמת לשתי תוכנות במחשבי המק, ה-iTunes וה-Sotify ומגיעה כרגע בתצורת בטא ואינה זמינה בחנות האפליקציות למחשבי מק של אפל, אך ניתן הורידה בחינם ישירות דרך אתר האינטרנט של החברה.

התגובות ששמענו ממשתמשים ברשת אומרות שהאפליקציה עושה את עבודתה כראוי גם ממרחק של מספר מטרים מהמצלמה וכרגע הפעולות שהיא תומכת בסיסית למדי, אך אין זה אומר שבעתיד לא נראה תמיכה במחוות נוספות שיאפשרו לנו לשלוט במחשב גםבאמצעות מחוות ידיים.

וידאו: Flutter מדגימה את השימוש בתוכנה