אפליקציית המגזין הפופולרית Flipboard, המוכרת בעיקר בגרסת ה-iOS שלה, התעדכנה לגרסה 3.0 ומביאה עימה שלל אפשרויות חדשות שמטרתן להפוך את השימוש בה לאישי יותר מאי פעם.

Flipboard, אם אינכם מכירים, הינה אפליקציה המשמשת לקריאת כתבות מאתרים שונים באופן מגזיני על ידי החלקה (סוויפ) בצורה פשוטה וקלה ויצירת מגזין אישי בו המשתמש יכול להוסיף כתבות ותמונות שהוא ירצה לקרוא לאחר מכן. בנוסף, ניתן לשתף את המגזין האישי עם משתמשים אחרים.

בגרסה 3.0 האפליקציה קיבלה עיצוב חדש לחלוטין, וכעת היא מחולקת ללשוניות המופיעים בתחתית המסך. הגרים ביבשת אמריקה ובהודו, יזכה לקבל בנוסף כל בוקר בשעה 7, זמן מקומי, את ה-The Daily Edition, מעין עיתון שמכיל מבחר רחב של כתבות/חדשות מתחומים שונים אשר נבחרו בקפידה על ידי הצוות של Flipboard. כמו כן, נוספו מספר רחב של נושאים חדשים אשר ניתן לעקוב אחריהם, בנוסף לנושאים הקיימים היום. נוספה גם האפשרות לעקוב אחרי מגזינים אישיים של אנשים או אחר עיתונים כמו ה-New York Times. גם המסך הראשי עבר שיפור רב וכעת מהמסך הראשי ניתן לקרוא את כל הכתבות המרכזיות מכל הנושאים השונים שהמשתמש עוקב אחריהם.

העדכון לאפליקציה זמין כבר עכשיו ב-App Store, כשעדיין לא ידוע מתי הוא יגיע למערכת ההפעלה המקבילה, אנדרואיד (Android).

-פרסומת-
כתב ומסקר ב-TGSpot ממאי 2010. חובב בעיקר את מוצרי אפל, ומתעסק בעיקר בה ובנושאים שמסביבה. בעל ניסיון רב באתר ובתחום הסלולר. מוטו בחיים: "Never give up on such a wonderful life".