יישום החדשות הפופולרי פליפבורד (Flipboard), הופך להיות עוד יותר מוצלח עם השקת הצלע השלישית והאחרונה שהייתה חסרה זמן רב: גרסת רשת (Web). משתמשי Flipboard הנוכחיים יוכלו פשוט להתחבר דרך Flipboard.com ולהנות מאותו התוכן שנמצא במכשירים החכמים שלהם כיום. משתמשים חדשים יוכלו להתחבר באמצעות חשבונות הפייסבוק (Facebook) והגוגל פלוס (Google+) וישנה את האפשרות הארוכה יותר של רישום באמצעות כתובת אי-מייל.

עבור משתמשי שולחן עבודה, גרסת האינטרנט של Flipboard מביאה מספר תכונות לדפדפן מעבר לקריאת תוכן פשוטה. לדוגמא, Flipboard.com מאפשר למשתמש לנהל תוכן שאחריו הוא עוקב, לחפש תוכן או סיפורים, ולצפות בפרופילים ציבוריים של משתמשי Flipboard אחרים. המשתמש יוכל גם לראות הודעות מאינטראקציות עם משתמשי Flipbaord אחרים. ואולם, בניגוד לישומים הסלולריים, Flipboard בגרסה האינטרנטית אינה מציגה את התכנים בתצוגה של דפים שניתן לדפדף דרכם מלמעלה למטה, אלא בממשק קומפקטי המותאם לגלישה דרך כותרות עם תצוגה מקדימה לכתבה עם תמונה וטקסט קצר. ברגע שהמשתמש בוחר בכתבה אותה הוא מעוניין לקרוא, הוא מופנה אל המקור האמיתי שלה.

Flipboard הינה אפליקצית מגזין המותאמת בהתאם להעדפות המשתמש ומאפשרת לעקוב אחר מגוון רחב של תחומים: חדשות, רשתות חברתיות, ספורט, טכנולוגיה, עסקים, מדע, טיולים ועוד. ניתן גם לעקוב גם אחר הרשתות החברתיות, אתרים מסוימים או מגזיני חדשות כגון The New York Times, ועוד. חיפוש קצר לאחר ההגדרה הראשונית של האפליקציה תאפשר למשתמש לחפש את התוכן המועדף עליו וגם לייצר מגזין משלו שבו הוא יוכל להוסיף כתבות או תמונות, לשתף עם אחרים ועוד. האפליקציה הושקה לראשונה אי שם ב-2010 באופן בלעדי למכשירי ה-אייפד (iPad), ולאחר מכן התרחבה גם לאייפון (iPhone), בשנת 2012 גם לאנדרואיד (Android) והחל מ-Galaxy S3 הוא מגיע כברירת מחדל במסך הבית של מכשירי הגלקסי מבית סמסונג (Samsung).

קרא עוד:  מיקרוסופט מתכננת לאחד את יישומי ה-Office במכשירים הניידים

בנוסף לגרסה האינטרנטית, Flipboard זמינה גם לאייפון ולאייפד דרך ה-App Store ולמגוון מכשירי האנדרואיד השונים דרך ה-Play Store.