רבים אומרים שהעולם הטכנולוגי של שנת 2015 גורם לניכור בין בני האדם ולניתוק מהמציאות. אספנו עבורכם כמה אפליקציות שדווקא עושות ההפך: כזו שתגרום לכם להצחיק זה את זה, כזו שתסייע להעביר משלוחים מאחד לשני ואחת שתעזור לכם לדעת מה האחרים חושבים עליכם. 4 אפליקציות מגניבות שכדאי לנסות.

חייכו, אכלתם אותה!

זוכרים את המשחק בו "לבשנו" לרגע פנים רציניות, הבטנו מקרוב בפניהם של שותפינו למשחק ועשינו הכל כדי לגרום להם לצחוק? הכירו את גרסת המובייל של המשחק המוכר, גרסה שהפכה ללהיט בתקופה האחרונה. אפליקציית Flinch מתבססת על 2 טכנולוגיות מרכזיות: טכנולוגיה לזיהוי פנים ושידור וידאו. כל שעליכם לעשות הוא לבחור משתמש אקראי (מה שיוצר אינטראקציות מעניינות עם זרים ברחבי העולם), או חבר מוכר, ולהתחיל ולשחק מולו. כל אחד מהמשתתפים יראה את הצד השני בשידור וידאו חי בן דקה אחת. אתם תתאמצו שלא לחייך, היריב יתאמץ גם, אך אוסף התופעות המצחיקות שיתרחשו על המסך רק יאתגר אתכם יותר. האפליקציה תהיה זו שתזהה מי חייך ראשון, מה שיוסיף, על פי החוקים, נקודות למשתמש שנותר יותר זמן מאופק.

האם זהו המפתח לשלום עולמי? קשה לנו להאמין, אך בהחלט שמענו על בני נוער ישראלים ששיחקו עם צעירים ממדינות שפחות אוהבות אותנו. ולדואגים משימוש לרעה ביישום נספר כי האפליקציה מתאימה לבני 17 ומעלה והמפתחים מרגיעים כי הם מנטרים את שידורי הוידאו ויודעים לחסום את המשתמשים שינצלו אותם לרעה.

מחיר: חינם
להורדה: iOS | בקרוב גם באנדרואיד

סלולרי, יד ראשונה מרופא

אחרי שהוכחנו לכל העולם שלשחק עם ישראלים זה לא כל כך גרוע, הגיע הזמן להוכיח לישראלים אחרים שאפשר לקנות מאיתנו מכשיר סלולרי משומש מבלי לחשוש שאנחנו עובדים על הלקוח. אפליקציית Veesto הישראלית תבצע בדיקה טכנית מקיפה של תכונות המכשיר הסלולרי שלכם: מסך המגע, המצלמה, שקע הטעינה ועוד רכיבים רבים וחשובים ייבדקו ביסודיות ואם אלו יצאו תקינים יהיה לכם קל יותר למכור את המכשיר שלכם בשוק הסלולריים המשומשים. בלחיצת כפתור תוכלו לפרסם את המכשיר בלוחות היד השנייה או ב-eBay ואם תצוצנה בעיות טכניות שונות – תוכלו למצוא באמצעות האפליקציה מעבדת תיקונים הקרובה לאזור מגוריכם.

קרא עוד:  כלים חדשים למלחמה בבריונות רשת ב-Instagram

מחיר: חינם
להורדה: אנדרואיד | בקרוב גם ב-iOS

Veesto

משלוחים בקלות ובמהירות

בעידן שבו כולנו מזמינים ללא היכר מוצרים מהאינטרנט, וכשטרם הומצאה הטכנולוגיה שתעביר משלוחים פיזיים ממקום למקום בדרך וירטואלית, נדמה שאין תקופה טובה מזו עבור חברות שילוח מקומיות ובין-לאומיות. אפליקציית SpeedApp תשדך בין שליחים לשולחים ותאפשר לאנשים פרטיים ולבעלי עסקים לשלוח חבילות ממקום למקום במינימום זמן ובמחירים אטרקטיביים. אתם בוחרים מוצא, יעד, מצלמים או מציינים את סוג החבילה, והצעות מחיר עבור השליחות המבוקשת תופענה עבורכם לפי אזור הימצאות השליח, דירוגו ועוד. "הבנו שמשרדים קטנים מוציאים מאות שקלים בכל חודש על שליחויות קטנות רק בתל אביב", מספר ל-TGspot גיתאי שפרן, מיוזמי האפליקציה. "זה מה שגרם לנו לחשוב על פתרון נוח ומשתלם יותר", מוסיף שפרן.

בשוק המובייל קיימים כמה שירותי שליחויות שמתווכים בין השליח לבין השולח באמצעות אפליקציה ייעודית ולאחרונה הודיעה חברת גט טקסי כי תרחיב את שירותיה ותבצע גם משלוחים מקומיים של מוצרים סגורים.

מחיר: חינם
להורדה: אנדרואיד | iOS

SpeedApp

סקרנים לדעת מה חושבים עליכם?

me11אם היה תחום אחד שבו נותר, ולו בקצת, מימד ההפתעה בדורנו המתקדם טכנולוגית – אלו הן שיחות הטלפון. אז נכון ששיחה מזוהה היא פונקציה שקיימת לא מאתמול, אך מה עושים כשאיננו מכירים את המספר המחייג ומתלבטים אם לענות או שלא? בשנים האחרונות צצו להן אפליקציות זיהוי מתקשרים, והגדילה לעשות האפליקציה החדשה של פייסבוק ששולפת עבורכם פרטים נוספים אודות המתקשר שבצדו השני של הקו.

קרא עוד:  ציון דרך: Word לאנדרואיד הגיעה למיליארד הורדות

החשבון היחיד שנותר לכם לסגור עם חבריכם מתבסס על הדרך שבה כינו אתכם. מי שמר אותי במכשירו כ"אלעד עבודה" ומי העז לשמור אותי תחת "אלעד לא לענות"? את אלה ועוד תגלו באמצעות האפליקציה ?!Me – What You Call Me. כדי שהאפליקציה תוכל לעבוד כראוי היא זקוקה למאגר נתונים גדול, ולצורך כך היא דורשת מכם הרשאות רבות בעת שאתם מתקינים אותה. כך, למשל, היא תשמור בשרתיה את כל אנשי הקשר שלכם, היא תבקש להתממשק לחשבון הפייסבוק שלכם ולמשוך משם נתונים רבים. סוף לפרטיות? בהחלט, אך כך תדעו בדיוק מה האחרים חושבים עליכם. את התוצאות תוכלו לשתף עם חבריכם, תוכלו להיות בקשר עם כל אלו שכינו אתכם בכינויים כאלה או אחרים, ועוד.

מחיר: חינם
להורדה: אנדרואיד | iOS

פורסם לראשונה באתר מאקו

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.