יצרנית סינית שלא ממש מוכרת במחוזותינו הציגה היום את מה שהיא מכנה הטלפון המתקפל הראשון בשם FlexPai, אשר מציע מסך בגודל 7.8 אינץ' ובעובי של 7.6 מ"מ המסוגל להתקפל לשניים בחציו ולהציע שני מסכים נפרדים. הבעיה? הוא עדיין לא ממש עובד כמו שצריך.

עושה רושם שבחברה, Rouyu Technology שמה, ניסו פשוט להיות הראשונים בשוק שמציגים מוצר שכזה, כך שהם הזדרזו להכריז על אבטיפוס שעדיין מצריך עבודה רבה. בסרטון הדגמה של FlexPai ניתן לראות שהמסך עדיין מגמגם ומתקשה לזהות כשהוא מקופל בזמן אמת, והממשק מגיב באיטיות ולא ממש מאפשר תנועה חלקה. כמו כן, כאשר הוא מקופל, המכשיר נראה יותר כמו מחברת עבה והוא לא ממש נוח לשאת אותו בכיס.

מה שעוד יותר הרים גבה שהוא מבוסס על מערכת על-שבב Snapdragon 8150 (או Snapdragon 855), שכלל עוד לא שוחררה לשוק. כמו כן מציע המכשיר מצלמה אחורית כפולה עם עדשות 16 מגה-פיקסל ו-20 מגה-פיקסל, ויכולת טעינה מהירה שמסוגלת להגיע ל-80 אחוזי סוללה תוך שעה אחת בלבד.

למרות הבעיות, המכשיר יוצע מחר למכירה בסין לזמן מוגבל תמורת כ-1,290 דולרים עבור גרסת ה-6 גיגה-בייט זיכרון פנימי ו-128 גיגה-בייט נפח אחסון, או 1,430 דולרים עבור גרסת 8/256 גיגה-בייט, או 1,860 דולרים עבור דגם 8/512 גיגה-בייט.

קרא עוד:  הרמקול החכם של סמסונג בדרך, אבל הוא לא יתחרה ב-Echo או Nest

Image result for FlexPai