לפני כחודשיים הוצעה מקלדת צד ג' הפופולרית Fleksy בחינם (במקום ב-2 דולר) למשתמשי אנדרואיד למשך תקופת זמן מוגבלת. המבצע הזמני הזה ככל הנראה היה צעד מקדים לקראת הפיכתה של המקלדת לחינמית באופן בלתי מוגבל. החברה הודיעה כי מעתה ואילך לא תגבה יותר כסף עבור המקלדת, ומשתמשים יוכלו להוריד אותה באופן חופשי, בין אם לאנדרואיד או ל-iOS.

"הצעד הזה יאפשר לנו לשרת קהל גדול ומגוון יותר", נכתב בבלוג החברה, "עם מאגר משתמשים גדול יותר נוכל להתמקד בלהביא שיפורים חדשים ומרגשים בכל השפות".

בנוסף, אם כבר רכשתם בעבר את המקלדת תמורת כסף, תקבלו קרדיט של 8 דולרים עבור רכישות שונות שכוללות פתיחה של ערכות נושא חדשות והרחבות נוספות. מעבר לכך, העדכון החדש של המקלדת יכיל בתוכו תוספת של גיפים וסטיקרים שמבוססים על ההקלדות הפופולריות ביותר שלכם.

Fleksy היא אחת המקלדות הפופולריות ביותר בשתי הפלטפורמות התומכת גם בעברית, והיא מציעה הקלדה סופר מהירה, ושנה לאחר שנה זוכה בתואר "תחרות ההקלדה המהירה בעולם". הרעיון העומד מאחורי המקלדת מציע למשתמשיו, בין היתר, החלקה שמאלה על-גבי האותיות עצמן שתחליף את פעולת הלחיצה על מקש הרווח והחלקה ימינה על מנת לבצע מחיקה למילה. בנוסף, המקלדת מציעה חיזוי מילים על-סמך למידת המשתמש כמו גם שינוי ערכות נושא (מותנה ברכישה פנימית בנפרד) ססגוניות במיוחד, למשתמשים שמעדיפים צבעוניות במקום הצבע האפור-שחור הסטנדרטי.