כשרובנו משקיעים זמן רב בקיום התכתבויות באמצעות הטלפון הסלולרי שלנו, חשוב שנבחר גם מקלדת נוחה עבור הקלדת כמויות המלל שאנו משחררים למרחב הווירטואלי. את מקלדת ה-Fleksy משבחים המשתמשים עוד מימיה במערכת ההפעלה iOS, והיא עברה שיפורים משמעותיים בגרסאות האנדרואיד שלה בזכות חווית השימוש יוצאת הדופן. אמש (ד') שוחרר עדכון גרסה נוסף לאותה המקלדת ובזכותו יכולים להנות ממנה גם כותבי העברית וגם אלו החפצים ברענון המראה השגרתי שלה. גם אנחנו הורדנו והתנסינו.

 

עם הורדת המקלדת למכשיר האנדרואיד עולות למשתמש מספר הוראות המסבירות כיצד לבחור את המקלדת של Fleksy מבין המקלדות הנוספות שבמכשיר וכיצד להגדיר אותה כמקלדת ברירת מחדל. עם הלחיצה על צלמית המקלדת בין צלמיות האפליקציות השונות, יזכה המשתמש לסיור מודרך (Tutorial) ויכיר את סגולותיה של המקלדת המיוחדת. עם עוד כמה לחיצות בתפריטי האפליקציה תוכלו להוריד מקלדת בשפה העברית, לצד מקלדות נוספות במגוון שפות.

מילון אוטומטי, פרצופונים וחווית הקלדה מהירה ונוחה הן תכונות שכבר הכרנו בעבר, ועם עדכון התוכנה הנוכחי זוכים המשתמשים לתמיכה בשפה העברית (לצד שפות נוספות חדשות), לערכות נושא נוספות ולתיקון של מספר באגים. יש לציין כי למקלדת גרסה חינמית הזמינה לשימוש של חודש ימים מיום ההתקנה, וכן גרסה בתשלום. בתמורת 6.8 ש"ח (בעת כתיבת שורות אלה) לחנות ה-Google Play יזכה המשתמש למגוון החידושים שמציעה המקלדת.

לא מזמן אף הוצגה גרסה של המקלדת עבור השעון החכם של סמסונג (Samsung) – ה-Gear 2. אין זו הפעם הראשונה ש-Fleksy מושכת תשומת לב: שיא העולם בהקלדה המהירה ביותר על מסך מגע נשבר באמצעות המקלדת הזו והוא עומד כיום על 18.19 שניות. משתמשי המקלדת יוכלו להשתתף במשחק המעמיד אותם בפני אתגר דומה שבו יוכלו לבחון את מהירות ההקלדה שלהם.

קרא עוד:  רק באנדרואיד: Shazam תזהה שירים בכל מקום, גם כשמאזינים באוזניות

להורדת הגרסה החינמית עבור אנדרואיד | להורדת הגרסה החינמית עבור iOS

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.