אחת המקלדות צד שלישי הפופלריות ביותר למשתמשי האנדרואיד, שלאחרונה נחתה גם לבעלי האייפון, מציעה את שרותיה חינם אין כסף לפרק זמן קצוב ביותר של שבוע.

בהודעה שפרסמה החברה בבלוג שלה נמסר, כי החל מאמש (ו') ועד ל-7.5, תאפשר לכל משתמשי האנדרואיד להוריד בחינם את האפליקציה, שעלותה כשני דולרים בימים רגילים. עם זאת, על מנת להנות מההטבה, יהיה על המשתמשים להוריד את גירסת הלייט של האפליקציה מהקישור הבא ולהירשם לשרותי החברה, כשהרישום ייפתח למעשה את אפשרות השדרוג בחינם.

מקלדת Fleksy, כאמור, היא אחת המקלדות הפופולריות ביותר בשתי הפלטפורמות התומכת גם בעברית. נוסף לעדכון אותו שחררה לא מזמן כך שתתמוך בשליחת תמונות מונפשות (gif) ישירות מהמקלדת, היא מציעה גם הקלדה סופר מהירה, ושנה לאחר שנה זוכה בתואר "תחרות ההקלדה המהירה בעולם". הרעיון העומד מאחורי המקלדת מציע למשתמשיו, בין היתר, החלקה שמאלה על-גבי האותיות עצמן שתחליף את פעולת הלחיצה על מקש הרווח והחלקה ימינה על מנת לבצע מחיקה למילה. בנוסף, המקלדת גם מציעה חיזוי מילים על-סמך למידת המשתמש כמו גם שינוי ערכות נושא (מותנה ברכישה פנימית בנפרד) ססגוניות במיוחד, למשתמשים שמעדיפים צבעוניות במקום הצבע האפור-שחור הסטנדרטי.

-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.