במכתב הפתוח שכתב סטיב ג'ובס ובו מנה את הסיבות מדוע לא יגיע תוסף פלאש ל-iPod Touch, iPhone וה-iPad, כתב המנכ"ל החרוץ כי במרוצות השנים אפל ביקשה לא פעם מאדובי להראות לו מכשיר, כל מכשיר, המריץ את תוסף הפלאש בצורה חלקה. עוד ממשיך ג'ובס במכתבו כי אדובי מעולם לא עמדה בהבטחותיה ומעולם לא חשפה בפניו מכשיר המריץ פלאש בצורה ראויה וכי הוא סקפטי לגבי האפשרות לראות מכשיר כזה עוד השנה.

וובכן סטיב – ההמתנה הסתיימה: כפי שדיווחנו השבוע, משתמש בשם ראין סטואירט העלה סרטון לחשבון ה-YouTube שלו בו הוא מדגים כיצד מכשירו, לא אחר מאשר ה-Nexus One, מריץ פלאש בדפדפן המובנה בצורה חלקה. ראין מדגים סוגים שונים של תכני פלאש החל ממשחקונים, גרפיקה ועד לקטעי וידאו נבחרים מתוך "איך הכרתי את אמא". בהתחשב במפרט של ה-Nexus One, אנו לא מופתעים לראות כיצד הסרטונים והמשחקונים זורמים בצורה חלקה כמעט לגמרי ולמעט "גמגומים" קלים בעת הטעינה הראשונית, לא נראו עצירות. עדיין מסקרן לראות כיצד ירוץ התוסף, אם בכלל, על מכשירי הדור הראשון של אנדרואיד שלהם החומרה חלשה מזו הקיימת במכשיר הדגל של גוגל.

למרות שתמיכה מובנית של פלאש על אנדרואיד היא תמיד סיבה למסיבה, נראה כי זהו לא ה"סקופ" היחיד. בסרטון ניתן לראות כי ראין מריץ על מכשירו גרסה לא מוכרת של מערכת ההפעלה ובמסך הבית ניתן להבחין במספר שינויים שלא קיימים בגירסה הנוכחית של מערכת ההפעלה: מסביב לכפתור האפליקציות נוספו 2 קיצור-דרך נוספים אל החייגן והדפדפן המובנה, בווידג'ט החיפוש נוסף חץ קטן שכנראה מעיד על האפשרות לחפש במקורות שונים כמו: וויקיפדיה, יו-טיוב ודומיהם, ווידג'ט נוסף המסביר כיצד להשתמש במכשיר. האם זוהי Froyo, גירסה 2.2 של מערכת-ההפעלה? כנראה שנאלץ להמתין לוועידת המפתחים של גוגל, ה-Google I/O על מנת לקבל אישור רשמי. (מקור)

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.