מספר חודשים עברו מאז שמפתח המשחק הפופולרי Flappy Bird, דונג נגוין (Dong Nguyen), החליט להיעלם ולהתחבא מאור הזרקורים, אך הבטיח לחזור. ההבטחה אכן התקיימה והיום הגיע לחנויות השונות המשחק החדש: Swing Copters.

המשחק, אשר זכה לאותו סגנון מפוקסל ופשוט, מציג באופן מעט שונה מהמשחק הקודם את היכולת של השחקן הבודד לשלוט בדמות שלראשה כובע-מסוק אשר מטיס אותה מעלה בשמיים. בדרך ישנם מכשולים שונים שמהם יש להתחמק, כגון קורות או פטישים הנעים מצד לצד ומקשים על התקדמות השחקן ובכל פגיעה, הדמות מתגלגלת עד למטה. כהרגלו של המפתח, הוא הפך גם את המשחק הזה לקשה עד כדי בלתי אפשרי לביצוע, אם כי סביר להניח שאחרי כמה ניסיונות המטרה תושג.

כזכור, במרץ השנה, החליט המפתח, חרף ההצלחה של משחק ה-Flappy Bird, להסיר את המשחק מחנויות היישומים השונות בטענה שהוא ממכר מדי. המפתח ציין כי הוא קיבל לחשבון הטוויטר שלו איומים משחקנים שטוענים כי הוא עיצב משחק קשה מדיי ואף קיבל איום מענקית המשחקים נינטנדו בטענה של שימוש בזכויות יוצרים. בשל כך המפתח העלה ראיון עצמי בו הוא הסביר מדוע הוא עשה זאת והבטחתו שנראה משחקים נוספים, כמו ה-Swing Copters שנחשף היום.

המשחק זמין להורדה בחינם למכשירי האנדרואיד ול-iOS, וניתן לשלם 99 סנט כדי להסיר את הפרסומות ולתמוך במפתח.