לעיתים קרובות אנחנו מוצאים את עצמנו מבלים שעות על גבי שעות מול הסמארטפון או הטאבלט בעיצומו של משחק מרתק, אך כעת עם כניסתה של פלטפורמת המוצרים הלבישים אל חיינו, תחום המשחקים הוירטואליים עולה מדרגה – אל עבר השעונים החכמים.

בעוד מיטב היצרניות רק הציגו את דגמי השעונים החכמים שלהן בכנס ה- Google I/O 2014, קהילת המפתחים של גוגל מוכיחה כי שום דבר למעשה אינו מוקדם בעבורם – לפחות בכל הקשור לפלטפורמת המוצרים הלבישים. המשחק המפורסם Flappy BIrd שכיכב עד לא מזמן בראש מצעדי ההורדות הן בחנות ה-AppStore במכשירי ה-iOS והן בחנות ה-Play במכשירי האנדרואיד, עבר לאחרונה שיבוט והסבה גם אל עבר השעונים  החכמים וזמין להורדה בחינם לכל דורש.

הכירו: Flopsy Droid – הוא שמו של המשחק הראשון שזכה להיכנס לפלטפורמת המוצרים הלבישים. למעשה, המשחק מזכיר בצורתו החיצונית את המשחק הממכר Flappy Bird כאמור, אך להבדיל מהמשחק המקורי בו נכנסתם לנעליה של ציפור צהובה שמטרתה לעבור את מבוך הצינורות בשלום, הפעם נגלם את דמותו של לא אחר מסימן ההיכר של מערכת האנדרואיד כולה – רובוט קטן וירוק. באופן אינו מפתיע, מהלך ואופן המשחק זהה למשחק המקורי וגם כאן נדרש לנווט את דרכנו מבעד לצינורות החלולים שהולכים ומתרבים יחד עם התקדמות המשחק, תוך כדי הימנעות מהתנגשות חזיתית. למכורים שבינינו וודאי לא תהיה בעיה להתמצא בסביבתו של המשחק, שכן גם כאן מהמשחק מנוהל בעזרת הקשה בודדת על גבי המסך.

אחת הסיבות שיכולות להביא להצלחתו המחודשת של המשחק ותחילתה של התמכרות נוספת, נעוצה למעשה בעובדה שכעת המשתמש אינו יכול "לזרוק את המכשיר בצד", אלא "חייב לשאת אותו צמוד לגופו", כך התלוצץ מפתח המשחק.

קרא עוד:  מחקר: Play Protect אינו יעיל כנגד איומים

ודאי עוד לא הספקתם להצטייד בשעון של Android Wear, אבל כשזה יקרה תוכלו לגשת ולהוריד את המשחק

 

 

 

-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.