מדי שנה, במסגרת כנס המפתחים שהיא עורכת, מכריזה גוגל (Google) על האפליקציות הטובות ביותר של השנה. כך קרה גם בכנס Google I/O שנערך לאחרונה. החברה הכריזה על האפליקציות הזוכות שמשתייכות ל-12 קטגוריות שונות. מרשימת הזוכות הארוכה בחרנו להוריד למכשיר שלנו חמש אפליקציות כדי לספר עליהן קצת יותר, ולמרות שגוגל בחרה כמובן את האפליקציות שמופיעות בחנות שלה Google Play, אנחנו כללנו גם קישורים לגרסה במערכת ההפעלה המתחרה iOS.

אפליקציית הילדים הטובה ביותר:
Animal Jam – Play Wild

אם הילדים שלכם דוברי אנגלית הם צפויים ליהנות קצת יותר מהאפליקציה הזו, שכן חלק גדול מהמידע הרב מועבר לשחקן הראשי בכתב ובדיבור בשפת ארץ הדוד סם. עם זאת, די קל להבין כיצד לשחק במשחק, והשחקנים הצעירים כבר הוכיחו לא פעם ששפת הטלפונים היא בין-לאומית. אז מה קורה פה? הילדים בוחרים דמות של חיה שתייצג ובאמצעותה הם מסתובבים ברחבי הג'ונגל ולומדים על עולם החי. ההורים יכולים לפקח מקרוב אחר פעילות הילדים באפליקציה, לבחור אם לאפשר להם לדבר עם דמויות אחרות מרחבי העולם ולוודא שכל הרכישות שהם מבצעים בתוך האפליקציה נעשות בידיעתם.

להורדה: iOS | אנדרואיד

https://youtu.be/t87hxQxG4Fg

הטובה ביותר בתחום המחשוב הלביש:
Runtastic Running & Fitness

Runtastic היא אפליקציית כושר ותיקה לצורכי אימון כושר אישי, ובאמצעותה ניתן להגדיר יעדים באימוני כושר שונים. עם כניסתם לשוק של מוצרי המחשוב הלביש הפכה האפליקציה למדויקת יותר, שכן עם תחילת הפעילות היא מתחילה לעקוב, באמצעות החיישנים השונים בשעונים החכמים, אחר ביצועי המשתמש. במהלך הפעילות האפליקציה מדרבנת להמשיך הלאה באמצעות משובים קוליים ושילוב של השמעת מוזיקה מרשימת מוגדרות ומועדפות מראש. ניתן גם לשתף פעילות עם חברים, ובסיום פעילות הכושר אפשר לקבל סיכום מפורט של הביצועים.

קרא עוד:  שוכחים משימות? חמש אפליקציות שיעשו לכם סדר

להורדה: iOS | אנדרואיד

חווית הטלוויזיה הטובה ביותר:
Red Bull TV

רד בול (Red Bull) היא חברה שמעניקה חסות לפעילויות ספורט אקסטרים רבות מספור. לאחרונה היא החליטה לרכז שידורי אקסטרים יחד עם ערוצי מוזיקה באפליקציה אחת, ומי שעוקב יודע שזה שני תחומים שהולכים היטב ביחד. עכשיו אפשר לראות אירועי מוזיקה וספורט בשידור חי, כמו גם לצפות באוסף של תוכניות VOD רבות: ערוץ אופניים, אופנועים, ספורט ימי, אתגרים שונים ותרבויות מגוונות. השידורים באיכות גבוהה וניתן גם להגדיר קבלת התראות בעת שמתחיל שידור ממגוון הנושאים שמעניינים יותר.

להורדה: אנדרואיד

משחק ריבוי-המשתתפים הטוב ביותר באנדרואיד:
Hearthstone

המשחק מציע גרפיקה מדהימה וחווית משתמש עילאית, וזה אולי מה שמסביר מדוע 2 ג'יגה-בייט שלמים נדרשים להתקנת אפליקציה שעל פניה היא בסך הכל משחק קלפים. כמו בכל משחק קלפים: מי שמחזיק את הקלפים החזקים יותר – מנצח. בתחילה ניתן להתאמן במשחק האסטרטגיה הזה מול האפליקציה עצמה. אחר כך אפשר גם לשחק בזמן אמת מול שחקנים מכל רחבי העולם. ואם רוצים לדלג בין המחשב, הטאבלט והטלפון, האפליקציה מקושרת לחשבון Battle.net בו נשמר כל אוסף הקלפים.

להורדה: iOS | אנדרואיד

המשחק הטוב ביותר:
Transformers: Forged to Fight

כבר יותר מ-30 שנים מרתקים הרובוטריקים את ילדי העולם. אותם כלי תחבורה שמשנים את צורתם לרובוטים לוחמים גורמים לקסם הזה להמשיך ולהתרחש: מסדרות טלוויזיה דרך סרטי קולנוע, צעצועים, משחקי מחשב ועכשיו גם אפליקציה. במשחק ניתן ליצור אוסף רובוטריקים ולערוך קרבות בין הטובים לבין הרעים.

קרא עוד:  בקרוב: הסייענית של גוגל תאפשר שליחת תזכורות למשפחה וחברים

להורדה: אנדרואיד

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.