משחקים חברתיים בטאבלט של ארכוס

הטלפון החכם נמצא בכיס שלנו במהלך רובו המוחלט של היום, גם בזמנים שצריך להעביר בהם את הזמן: כמו המתנה בתור, נסיעה ארוכה בתחבורה ציבורית ועוד. מי שמעוניין להעביר את הזמנים האלה בנעימים יוכל לעשות זאת באמצעות משחק באחד מהמשחקים שנוספו באחרונה לחנויות האפליקציות. הנה חמישה מהם.

Ninja AR

התכנית נינג'ה ישראל כבר מזמן הפך לסנסציה, גם בקרב הילדים. מי שמעוניין להתאמן בסביבת מגוריו יוכל לעשות זאת באמצעות אפליקציית מציאות רבודה שתציב מכשולים וירטואליים בסביבה האמיתית הנשקפת מבעד למצלמת הסמארטפון. האפליקציה נתמכת בחלק מן המכשירים ויש לוודא שמשחקים בסביבה בטוחה.

להורדה: iOS | אנדרואיד

Papa Luigi

במפעל הפיצה של Papa Luigi לא מתפשרים על איכות. על כן מגייסים במפעל בקרי איכות שיקפידו שהפיצות שנכנסות לתנור עומדות בתנאים המחמירים החלים במפעל. באמצעות תותח לייזר מיוחד יש להשמיד את הפיצות שאינן מושלמות. אם אלה תיכנסנה לתנור יצבור השחקן פסילות עד שהמשחק יגמר.

להורדה: iOS | אנדרואיד

Best Fiends Stars 

אוסף החרקים החביבים הללו יעשו הכל בכדי להגיע אל תיבת האוצר. אחת הדרכים לעשות זאת היא באמצעות התאמת העלים, הפירות והירקות בכל שורה. ניתן גם לשחק מול חברים אחרים המחוברים בו-זמנית וכן לשחק במצב בלתי מקוון בכדי להעביר את הזמן בטיסות, למשל.

להורדה: iOS | אנדרואיד

Off the Hook

משחק ממכר נוסף ידרוש לשחרר אוסף של טבעות מחוט מתכת עליו הן מושחלות. בכל שלב החוט משנה את צורתו, ועל הטבעות ליפול בדיוק לתוך הבור הייעודי. עשרת השלבים הראשונים פשוטים, אחר כך העניינים כבר מתחילים להסתבך.

להורדה: אנדרואיד

Family Island

התפרצות הר געש השמידה את העיר המודרנית בה חיה המשפחה הזאת: ברוס, אווה ושני הילדים. כעת עליהם לחיות באי בודד נטול טכנולוגיה מודרנית. איך שורדים? באמצעות גידולים חקלאיים וצייד. אתם תצטרכו לסייע להם לבנות את ביתם מחדש, לנהל את חיי המשפחה ולסייע להם לחקור איים סמוכים כדי שיוכלו להתפרנס ממסחר.

להורדה: iOS | אנדרואיד

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.