רשת FIVE, חברת הסלולר החמישית בישראל, השיקה אמש את פעילותה באירוע שנערך בשדרות במעמד ראש עיריית שדרות, דוד בוסקילה.

חבילת FIVE כוללת 100 דקות, 100 הודעות SMS ו-100 מגבייט Data לגלישה מהירה. המחיר הוא 55 שקל בלבד, בתשלום חודשי מראש. גם במקרה חריגה העלויות יהיו אטרקטיביות: 18 אג' לדקת שיחה, 12 אג' ל SMS ו-6 אג' למגבייט. גם לאחר החריגה ממסגרת החבילה ניתן יהיה להתקשר אל שני מספרים מוגדרים מראש (למשל, הורים).

לדברי יחיאל בן שושן, מנכ"ל FIVE: " FIVE מציעה חידושים והפתעות למשתמשי הסלולר בארץ ובעולם. אנו מציגים חבילה פשוטה והוגנת לכל מי שרוצה לצמצם את הוצאות הסלולר שלו מבלי להסתבך עם עסקאות מורכבות ופתלתלות, "מבצעי" חיוב-זיכוי ושאר מרעין בישין. חבילת FIVE היא אידיאלית לדוגמא עבור הורים לילדים, מבוגרים וכדומה".

בן שושן אמר עוד: "החברה לא מתכננת לכבוש את השוק או להיכנס ראש בראש במפעילות הסלולר הגדולות. תחת זאת, החברה מכוונת בשלב זה אל קהל שלא מקבל היום מענה ראוי לצרכיו מחברות הסלולר הגדולות".

ל-FIVE יתרון יוצא דופן עבור משתמשים שרוצים לדבר בסלולרי בחו"ל בלי לשלם מאות שקלים, ומראש: כל לקוחות FIVE נהנים מכרטיס SIM רב לאומי חכם וייחודי, שיודע לקבל אוטומטית זהות של SIM מקומי ולחסוך עלויות נדידה ואחרות. בכך, יורד המחיר לכ-1 שקל לדקת שיחה ברוב המדינות ובארצות הברית ואנגליה 10 סנט בלבד – מחיר קרוב למחיר דקת שיחה בארץ. בנוסף, התשלום הוא במודל "לא דיברת, לא שילמת".

קרא עוד:  בזק בינלאומי משיקה הגנת סייבר גם לניידים

MODU T
מכשירים ייחודיים לילדים. רשת FIVE תהיה הראשונה בישראל שתציע את ה-Modu T, סמארטפון ייחודי שפותח בישראל ולו ממשק פשוט, יעיל ונוח ועיצוב מודולרי יוצא דופן. המכשיר יימכר ב-588 שקל בלבד וכל רוכש יקבל במתנה חבילות FIVE (100 דקות, 100 הודעות ו-100 מגבייט Data) למשך שנה. בחבילה יהיו כלולים כלי איתור מבוסס GPS שיציג את מיקום הילד, מערכת להגבלת זמן השימוש במכשיר ויכולת לחייג לשני מספרים מועדפים גם במקרה של חריגה מהחבילה.

FIVE תורמת מכשירי סלולר לכל ילדי כיתה א' בשדרות

באירוע ההשקה בשדרות הודיעו יחיאל בן שושן ודוד בוסקילה, ראש עיריית שדרות, כי חברת FIVE תתרום לכל ילדי כיתות א' בשדרות כ- 200 מכשירי Modu T עם חבילת הבסיס למשך כשנה.

לדברי בן שושן, מכשירי הסלולר, אשר יכללו אפשרות חיוג חינם לשני מספרים מועדפים וכלי איתור GPS שיציג את מיקום הילד, יתרמו מעט לשקט הנפשי של ההורים לילדי שדרות.

תשתית איתנה ואמינה

FIVE הינה המפעילה הווירטואלית היחידה כיום בעלת מתג סלולרי משלה ושנשענת על מערכי האנטנות של שתי חברות – אורנג' ופלאפון. את FIVE מוביל יחיאל בן שושן, מנכ"ל ומייסד החברה. בן שושן הפעיל בעשור האחרון מספר חברות סלולר בשוק האמריקאי, כולל מפעילות MVNO שהתמקדו באוכלוסיות ספציפיות וממוקדות במדינות שונות בארה"ב.

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.