שעוני ה-Fitbit Versa וה-Ionic, הופכים חכמים קצת יותר: פיטביט (Fitbit) שחררה את 3.0 Fitbit OS, מערכת ההפעלה הקניינית של החברה המביאה עימה יכולות חכמות נוספות כמו הצגת מידע נוסף, ניהול מטרות חכם, אפליקציות חדשות ועוד.

הגרסה החדשה של Fitbit OS כוללת שינוי משמעותי ל'לוח המחוונים' (Dashboard). זה עתה מאפשר להציג על גבי מסך השעון, מידע שעד כה היה זמין רק דרך האפליקציה הנלוות, כמו: פרטים אודות איכות השינה והאימונים, הצגת רמת הפעילות וקצב הלב בחלוקה לפי שעות וכן לצפות ולתעד את כמות צריכת המים והקלוריות.

ב-Fitbit OS 3.0 נעשה גם שינוי באופן שבו מתועדים אימונים, כאשר עד כה מערכת ההפעלה תמכה ביכולת לתעד את זמני ההתחלה והסיום של האימון. הרי שעתה הגרסה החדשה הינה מכוונת יעדים, כשהיא מאפשרת להגדיר יעדים יומיים או שבועיים לעשרות סוגים של אימונים. אלו נמדדים לא רק בזמן, אלא בפרמטרים נוספים כמו שריפת קלוריות או מרחק.

בנוסף מציינת הודעת החברה, כי הגרסה החדשה מטיבה גם עם המפתחים, כאשר היא תומכת בממשקי API חדשים אשר יאפשרו לאלה להציע אפליקציות מתקדמות יותר.

לצד היכולות החדשות שוחררו לחנות האפליקציות של Fitbit אפליקציות צד שלישי נוספות. בניהן ניתן למצוא את: Couch to 5K, אשר כוללת תוכנית אימונים פופולרית לרצי מרתון חובבים או את Achu Health אשר עושה שימוש בחיישני השעון כדי לחזות מחלות. עוד ניתן למצוא בחנות את MySwimPro ו-Genuis Weist, כאשר בחברה מבטיחים להרחיב את היצע האפליקציות בחציון הראשון של 2019.

קרא עוד:  רונלייט השיקה את Garmin Instinct, שעון ספורט מוקשח

עם זאת עבורנו הישראלים גם גרסה 3.0 אינה מביאה עימה תמיכה בעברית, עובדה שהעיבה על חווית השימוש שלנו בשעון ה-Fitbit Versa.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.