דיזר, שירות המוזיקה האישי ביותר מציגה את שירי הכושר וז'אנרי המוזיקה הפופולאריים ביותר לאימון שמושמעים על Fitbit.  כך ONE KISS של דואה ליפה וקלווין האריס מגיע למקום הראשון עם מהירות של 124 פעימות בדקה (BPM), שתומכות בתיאוריות של מדעני הספורט כי הגברת קצב המוזיקה מעודדת אנשים להתאמן חזק יותר, מהר יותר ולעתים קרובות יותר.

מאז הכרזה על השותפות המוזיקלית העולמית עם Fitbit באביב 2018, דיזר סיפקה למשתמשי Fitbit smartwatch חוויית מוסיקה המנגישה יותר מ -53 מיליון שירים ו -12 פלייליסטים שיזיז אתכם בזמן אימוני הכושר.

מאז, דיזר הופכת את האימונים לקלים ומלאי מוטיבציה למשתמשי Fitbit  על ידי הנגשת פלייליסטים מיוחדים של ריצה, מרתון, חדר כושר, אופניים, הליכה מהירה שניתנים לסנכרון על Fitbit Versa, Fitbit Ionic ו-Fitbit Ionic: adidas edition בשעונים החכמים.

תכני המוזיקה של דיזר מאפשר לחובבי הכושר לנגן את הפלייליסטים האהובים עליהם תוך שימוש ב- Flow. Flow יזרים את הפסקול האישי של המשתמש על ידי שימוש בנתונים קיימים והמלצות עורכי המוזיקה ובכך יאפשרו חשיפה לשירים חדשים ומוכרים.

רשימת שירי הכושר המושמעים ביותר בעולם שנמצאים בשעונים החכמים של Fitbit:

 1. Dua Lipa and Calvin Harris – One Kiss
 2. Ofenbach – Be Mine
 3. Camila Cabello – Havana
 4. Drake – God's Plan
 5. Rudimental – These Days
 6. Petit Biscuit – Waterfall
 7. Sigala – Lullaby
 8. Bruno Mars – Finesse (Remix) [Feat. Cardi B]
 9. Ed Sheeran – Shape of You
  1. Marshmello & Anne-Marie – Friends

  נתונים גלובליים גם מציינים כי חובבי כושר בוחרים פלייליסטים מסוימים לסוגי האימונים: עם Jack Ü  הפופולרי ביותר עבור ריצה.  Macklemore & Ryan Lewis הוא הטוב ביותר עבור מרתון, Destiny’s Child  עבור אימון בחדר כושר ו-  Kodomo and Small Black עבור רכיבה על אופניים והליכה.

  רובין וינסנט, עורך Global Moods  של דיזר אומר: "מוזיקה יכולה להניע ולהעלות מוטיבציה כשמדובר בריצה על ההליכון או השגת מטרות הכושר וזה נהדר לראות כל כך הרבה אנשים ברחבי העולם הנותנים לאימון שלהם דחיפה עם דיזר. תמיד נחמד להשאיר את הטלפון בבית תוך כדי אימון, עם פיטביט, משתמשים יכולים להאזין לשירים שהם רוצים המותאמים להם אישית עבור ריצה, רכיבה על אופניים, הליכה ואימון בחדר הכושר! "

  *הודעה לעיתונות

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.