פיטביט (Fitbit) מרעננת את קו רצועות הכושר עם ההכרזה על ה-Fitbit Charge 3, רצועות כושר חכמה המציעה יכולות שניתן למצוא בשעוני כושר חכמים אך עם תג מחיר תחרותי בהרבה.

במבט ראשון, Fitbit Charge 3 נראית כמו קודמותה בסדרה – עם גוף אלומיניום ומסך בתצורה מאונכת, אך היצרנית הצליחה לדחוס אל תוך רצועת הכושר הקטנטנה הזו מספר רכיבים חדשים כאשר הבולט שבהם הוא מסך מגע מלא בעל פאנל בטכנולוגיית OLED עם מספר גווני אפור.

למסך המגע תפקיד מרכזי ב-Charge 3 בו מרוכזים מספר יכולות שמאפיינים שעונים חכמים כמו היכולת להציג על מסך התראות שמתקבלות מהאפליקציות השונות של הטלפון, היכולת להפעיל תוכניות אימונים תוך קביעת יעדים, הצגת סיכום יומי ועוד.

פיטביט בחרו להחליף את הכפתור הפיזי בצד הרצועה ב-Charge 3 בכפתור מגע, אשר בדומה לכפתורי הבית במכשירי ה-iPhone מהשנים האחרונות בעל משוב רטט המדמה את תחושת הלחיצה. על פי החברה זאת כדי לשפר את העמידות בפני מים, שכן כעת ניתן להשתמש ברצועת הכושר גם לניטור אימוני השחייה בבריכות בעומק של עד 50 מטרים.

כיאה לרצועת כושר, Charge 3 מצויידת במספר חיישן ביומטריים כמו חיישן המודד את הדופק או חיישן המאפשר לדגום את רמות החמצן בדם. על פי ההצהרות באתר החברה, הסוללה המובנית תקנה למשתמשים זמן שימוש של עד שבעה ימים בין טעינות. תוספת של יומיים בהשוואה לדגם הקודם.

קרא עוד:  מי נוחר בלילה? Versa 2 של פיטביט יכול לגלות את זה

מחירה של ה-Fitbit Charge 3 מתחיל מ-149.99 דולרים וזו תגיע במספר צבעים עם מסגרת אלומיניום בצבע שחור, כסוף או ורוד. רצועת הכושר צפוייה להגיע גם ארצה בחודשים הקרובים.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.