חברת פיטביט (Fitbit) מרעננת את ליין צמידי הניטור שלה והציגה היום את Charge 2, ממשיכו של Charge/HR הפופולרי עם מספר שדרוגים חדשים לחובבי הספורט והכושר.

הצמיד Chrage 2 עם הצג הדיגיטלי, זכה אולי לשדרוג המשמעותי ביותר. תחילה, מסך ה-OLED גדל מאוד בהשוואה ל-Charge HR, פי 4 ליתר דיוק. הוא גם ברור וקריא יותר באור שמש ישיר, אולם הוא עדיין אינו מסך מגע. בניגוד לדגם הקודם, הרצועות ב-Charge 2 מתחלפות ואפשר לדברי החברה, להחליף רצועות בקלות גם במהלך היום.

ממשק המשתמש עודכן גם הוא ומאפשר החלפה של עיצובי השעון הדיגיטלי או האנלוגי לצד הצגה של מידע רב יותר, זאת ללא צורך לעבור בין המצבים כדי לצפות בנתונים. יש גם מספר מצבי אימון שונים כמו ריצה, הרמת משקולות, הליכה ועוד, כאשר בכל מצב יוצר למשתמש מידע בהתאם ובזמן אמת.

בדומה ל-Charge המקורי, ב-Charge 2 ניתן להתחבר ל-GPS במכשיר הטלפון שלנו, כך שניתן לעקוב אחר פעילות הספורט במפה דרך אפליקציית Fitbit בסיום.עם Cardio Fitness, הצמיד ישכלל את הנתונים השונים שלנו כמו גיל, דופק ועוד וייתן לנו ציון כולל המשתנה בהתאם לאופי הפעילות שלנו כדי לעודד אותנו להמשיך. לבסוף, הוסיפה פיטביט פיצ'ר חדש המכונה Relax, המאמן ומסייע לנו בתרגילי נשימה של מספר דקות.

כל אלה מצטרפים לשאר היכולות של Charge 2 כמו קבלת התראות ממכשיר הטלפון שלנו, הודעות ו-SMS, מעקב אחר שינה, תזכורת להזיז את הגוף, מעקב שוטף אחר הדופק וצעדים, שעון מעורר ועוד וסוללה ל-3 ימים.

קרא עוד:  תראו מה חזר: גוגל שוב מפרסמת את התפוצה של גרסאות האנדרואיד

מחירו של Charge 2 יעמוד על 149 דולר והוא יושק בחודש הבא בארה"ב.

fitbit_flex2_charge2-100679589-large

לצידו הציגה החברה את Flex 2, צמיד ניטור בסיסי וזול. הוא זכה לעיצוב חדש, דק יותר ומעט יותר. בניגוד ל-Charge 2, אין לו מסך, אלא נוריות LED ומנוע רטט המתריע על ההתקדמות שלנו במהלך היום. את הנתונים Flex 2 אוגר לאפליקציה המספקת גם התראות מהטלפון לצמיד ברטט וכן מעקב אחר שינה.

הוא יימכר ב-100 דולר, כאשר כל רצועה נוספת תעלה בין 15 ל-90 דולר לצבעי כסף וזהב.