בניסיון להחדיר את צמידי הכושר כאביזר אופנתי, הציגה פיטביט (Fitbit) אשתקד את Alta, צמיד ניטור חכם דקיק ומעוצב. היום חשפה החברה את הדגם המשודרג, Alta HR עם תוספת של מד דופק מובנה.

לדברי פיטביט, Alta HR הוא צמיד ניטור הספורט והדופק הדקיק ביותר שיש, כאשר הדור הנוכחי יחד עם Charge 2, נחשבים לצמד הנמכר ביותר של החברה. ב-Alta HR החברה הקפידה להישאר עם אותו עיצוב (כי עיצוב מנצח לא מחליפים), זאת יחד עם מסך ה-OLED וסוללה לחמישה ימים.

צמיד הניטור מסוגל לספור צעדים לארוך כל היום, לצד מדידת דופק בזמנים קבועים והצגתם באפליקציה זאת באופן אוטומטי וללא התערבות המשתמש. פיטביט אומרת כי זוהי הדרישה שהתקבלה מהצרכנים ולכן היא הוסיפה זאת ב-Alta HR.

הצמיד גם עוקב אחר פעילויות השינה, משהו שאמנם קיים בכל צמיד אחר אולם בחברה אומרים כי הנתונים (האנונימיים) שנאספו לאורך כל השנים, מאפשרים לה לנתח את איכות השינה בצורה טובה ומדויקת יותר. הצמיד משתמש בנתוני התנועה, יחד עם מד הדופק כדי לקבוע האם השינה היא עמוקה, מחזורי השינה שלנו, האם התעוררנו קלות במהלך הלילה ואת איכותה.

מלבד אלו, נוכל לקבל התראות על שיחות, הודעות ומידע מלוח השנה שלנו על גבי המסך, כאשר התפעול שלו הוא באמצעות ממשק מגע ידידותי. הצמיד תואם למכשירי אנדרואיד ו-iOS ומתחבר לטלפון באמצעות קישוריות ה-Bluetooth.

קרא עוד:  וואווי הכריזה גם על Watch GT 2 בעיצוב אלגנטי או ספורטיבי

בדומה לשאר צמידי החברה, גם Alta HR יוצע במגוון צבעים ורצועות. הדגמים הבסיסיים יגיעו בצבע שחור, כחול, ורוד פוקסיה וקורל, יחד עם תופסן אלומיניום. המחיר הוא 149.95 דולר – 20 דולר יקר יותר מהדגם הנוכחי. שתי מהדורות נוספות בצבע זהב (rose gold) ושחור מבריק יוצעו ב-179.95 דולר. המכירה המוקדמת החלה היום והגעתם לחנויות תתרחש בחודש הבא.

https://www.youtube.com/watch?v=5G2lqvZmNz4