דיווח של בלומברג טוען כי כאשר תיחתם העסקה למכירת יצרנית השעונים פבל (Pebble) לפיטביט (Fitbit), יבוטלו גם זוג המוצרים החדשים שהציגה לאחרונה החברה ובניהם Pebble Time 2.

לפי הדיווח, העסקה צפויה להיסגר בטווח זמן המיידי, ובין היתר נקבע כי פיטביט תעסיק רק כ-40% מכוח האדם העובד כיום בפבל, רובם מהנדסי תוכנה. צעד זה תומך בטענות כי פיטביט לא מעוניינת בחומרה שיש לפבל להציע, אלא רק בקניין הרוחני שלה (IP), שהוא פיתוח התוכנה.

כך לפי הערכות, פבל תבטל את השקת Pebble Time 2 שכבר הגיע לחנויות בחודש שעבר ונשלח לרוכשים המוקדמים. כמו גם תבוטל השקתו של Pebble Core, המאפשר לקבל התראות ונתונים דרך הענן בלי צורך להיסחב עם טלפון לאימון. Core עדיין לא נשלח ללקוחות שתמכו בו באתר מימון ההמונים קיקסטרטר (Kickstarter), בקמפיין שכזכור הצליח מעל המצופה וגייס 13 מיליון דולר.

לעת עתה ביטול המוצרים אינו נראה בשטח או באתר החברה, וגם הרכישה עדיין לא אושרה סופית על ידי גורם רשמי כך שהכל עוד פתוח.

עדכון: המכירה אושרה רשמית בעבור 40 מיליון דולר. פבל אכן תבטל את שני המוצרים והממנים יקבלו את כספם חזרה בתוך 4 עד 8 שבועות.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.