יפן היא הראשונה לקבל מכשיר המבוסס על עדכון ה–Mango, או בשמו המסחרי Windows Phone 7.5, הלוא הוא ה-Fujitsu-Toshiba  IS12T שהוכרז בחודש שעבר. המכשיר מגיע לרשת KDDI, השנייה בגודלה ביפן, שטרם מסרה מה מחירו, אך על פי דיווחי העבר הוא מוערך בסביב $500.

עם מעבד 1GHz בעל ליבה יחידה ומסך 3.7 אינצ’ עם 800×480 פיקסלים, לא מדובר במפרט יוצא דופן, ואפילו מעט מיושן אם נשווה אותו לרוב המכשירים כיום, אך ב-Fujitsu משוכנעים כי הוא יספק את רוב דרישות הצרכנים – במיוחד בזכות המצלמה שבגב המכשיר, המספקת 13.2 מגה פיקסל בחיישן CMOS, תכונה שביכולתה למשוך את הקהל היפני שכידוע, אוהב מאוד לצלם. עוד תמצאו גם עמידות במים, נפילות ואבק (לפי תקן IPX5/8), המתבטאת בכיסוי גומי סביב חיבורי המכשיר ועטיפה עמידה יותר, וכן תקשורת DLNA לסטרימינג אלחוטי, WiFi ואחסון פנימי בנפח 32GB.

בעוד ה-Fujitsu IS12T לוקח את ההובלה בהשקת מכשיר ראשון על WinPhone 7.5 במזרח, יש סיכוי כי זה יקרה גם במערב ובארה”ב עוד לפני מכשירי נוקיה, זאת בזכות יכולת התקשורת ב-GSM וכן האישור שקיבל מרשות התקשורת האמריקאית (FCC) כבר בחודש שעבר.

וידאו: פרסומת ביפנית למכשיר

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.