גוגל ממשיכה לזרוק לנו טיזרים על ה-Project Glass, משקפי המציאות המעושרת שצצים מדי כמה זמן ברשת. השבוע גוגל העלתה את הוידאו הראשון שצולם בעזרת המשקפיים החדשניות, אשר נראה כי הסרטון צולם בזמן שמישהו קופץ על טרמפולינה ועושה כמה סלטות באוויר. לאכזבתנו, לא מוצג כל מידע בזמן צילום הוידאו אך הוא נראה באיכות טובה מכפי שציפינו למצוא ונותן לנו טעימה למה שאנו יכולים לצפות. הוידאו צולם באיכות של HD 720p, מה שמשאיר את השאלה כמה מגה פיקסל חיישן המצלמה שעל המשקפיים.

פרט לוידאו, גוגל הפיצה מספר תמונות שצולמו מהמשקפיים על ידי סרגי ברין, שותף וממייסדי גוגל אשר צילם תמונות מעניינות שגם הם מפתיעות מאוד באיכותם. ברין אמר כי אב הטיפוס של המשקפיים אותו הוא עונד “הוא לא בטא, הוא לא אלפא, אלו הן סוג של מוצר שנלקח מהמעבדה”, בהתייחסו להשקת המוצר הסופי. גוגל לא אמרה מתי היא תשיק, אם בכלל את המשקפיים, ויש לא מעט ספקנים ומומחי טכנולוגיית המציאות המעושרת האומרים כי כל שיוכל המוצר לעשות הוא להציג מידע רלוונטי וחלקי ולא להפוך למשהו שיעניין את כולם.

הערכות הם כי המשקפיים של גוגל יוצאו למכירה לקראת סוף השנה הנוכחית או בתחילת שנה הבאה, ופרט לצילום מנוקודת-המבט הם מאפשרים להלביש על העולם רבדים של מידע נוסף, עדכונים מהרשתות החברתיות, תזכורות ובעצם רוב הדברים השימושים שמאפיינים סמארטפון בסיסי.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.