תמונות חדשות של הגרסה המוקשחת של Galaxy S8 (גלקסי אס 8) דלפו לרשת. מדובר במכשיר Galaxy S8 Active (גלקסי אס 8 אקטיב). במכשיר זה הגוף מיוצר מחומרים עמידים, בדרגת עמידות צבאית. כפי שניתן לראות מתמונות שדלפו לרשת, מדובר בגוף המיוצר משילוב בין גומי ופלסטיק קשיח המיועד לבלום ולספוג זעזועים מנפילה מגובה.

עוד ניתן לראות כי ביצרנית בחרו לוותר על טכנולוגיית ה-Infinity Display, עם המסך הקמור ללא שוליים, לטובת מסך שטוח עם שוליים שמוקף בגוף הפלסטיק המורם – זאת כדי להבטיח שהמסך לא ייפגע בעת נפילה. עם זאת, יחס ההיבט הרחב 18:9 נותר גם כאן.

על פי הדיווחים, המפרט של ה-Galaxy S8 Active אמור להיות זהה של ה-S8 הקיים. זה אומר שהוא יפעל על השבב Snapdraogn 835 עם 4 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה, מצלמה ראשית 12 מגה פיקסל ואחסון פנימי של 64 ג'יגה-בייט. כן נאמר כי הסוללה תשודרג להספק של 4,000 מילי-אמפר/שעה.

ההכרזה הרשמית צפויה להיערך בקרוב, ובתחילת הדרך הוא יושק ברשת AT&T האמריקאית.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.