לאחר שקיבלנו תמונות יח״צ (רינדורים) של ה-Venice, כעת עלו לרשת תמונות ׳אמיתיות׳ ראשונות של מכשיר האנדרואיד (Android) הראשון של בלקברי (BlackBerry).

בתמונות ניתן לראות את המכשיר בעל המסך הקמור בגודל 5 אינץ׳, מקלדת QWERTY מלאה נשלפת בתצורת סליידר, וכן בזוג רמקולים קדמיים. בחלקו העליון של המכשיר ניתן להבחין במגירת כרטיס הסים, כרגע לא ברור מאיזה סוג, וכן מגירה לכרטיס ה-microSD להרחבת זיכרון. כן נודע כי בניגוד להערכות הקודמות מצלמת המכשיר היא באבחנה של 16 מגה-פיקסל והיא מלווה במבזק לד כפול.

כאמור, מדובר במכשיר הראשון של החברה המבוסס על אנדוראיד, מערכת ההפעלה הניידת של גוגל (Google), ולא על BBOS 10. מהתמונות ניתן לראות כי לא נעשו התאמות עיצוביות לממשק של אנדרואיד על מנת לגרום לו להראות דומה יותר למערכת ההפעלה של החברה, אך היא כן כוללת את היישומים המאובטחים של החברה כמו Blackberry Messenger, יישום אנשי הקשר ולוח השנה של החברה.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.