אחת הסיבות שהובילו להשקה של OnePlus 5 ביוני האחרון, לפני קצת יותר משלושה חודשים, הייתה עיכוב בגין האספקה של מעבדי ה-Snapdragon 835. הסיבה לכך זכורה: סמסונג (Samsung) רכשה את כל המלאי הראשון שיוצר בידי קוואלקום (Qualcomm), ולא רק ה-OnePlus 5 התעכב. אבל בוואן פלוס (OnePlus) לא מתכוונים לחזור על הטעות הזו.

לפי הדיווחים החברה כבר הבטיחה לעצמה את רוב המלאי של מעבדי Snapdragon 845 שהיא זקוקה להם, והתוצאה היא שככל הנראה המכשיר הבא בתור, OnePlus 6, יגיע יותר מוקדם במהלך 2018 וככל הנראה כבר במהלך מרץ/אפריל.

מעבר לכך החברה תיישר קו עם המגמה הנוכחית בשוק של מכשירים בעיצוב ללא מסגרת, מה שאומר ככל הנראה שחיישן טביעת האצבע יזוז לגב. קרל פיי, ממייסדי החברה, כבר התייחס לעניין הזה, בדומה לתקופה המקבילה ב-2016 בה הוא בדק את השטח לגבי וויתור, או לא, על מחבר ה-3.5 מ"מ לאזניות.

כמו כן המסך אמור לגדול ל-6 אינץ', מאחור תישאר המצלמה הכפולה, וכמות הזיכרון תהיה לפחות 8 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה לצד 128 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון. ייתכן שכמו ב-OnePlus 5 המכשיר יגיע עם אפשרות לכמות זיכרון אחסון גדולה יותר, קרי 256 ג'יגה-בייט.