שעוני Android Wear

השעונים שגוגל (Google) צפויה להשיק יחד עם Android Wear 2.0 נחשפו, כשלאתר Technobuffalo עלו תמונות ראשונות של זוג השעונים תוצרת LG.

על צמד השעונים דיווח בתחילת השנה, המדליף הסדרתי, אוון בלאס וכפי שניתן לראות מהתמונות האחרונות שדלפו הדיווח שלו היה די מדויק. Watch Sport הוא הדגם הגדול מבין השניים עם עיצוב ספורטיבי מסיבי ושהשעון עצמו מוצע בצבע שחור/כסוף ובעל רצועת גומי שחור. המפרט כולל מסך עגול בגודל 1.38 אינץ' באבחנה של 480×480 פיקסלים, זיכרון עבודה בנפח 768 מגה-בייט וסוללה בנפח 430 מילי-אמפר/שעה.

Watch Style, השעון הקטן יותר, יגיע עם בצבע זהב בגימור מט ורצועת גומי בצבע קרם ומפרט צנוע יותר הכולל מסך עגול בגודל 1.2 אינץ' באבחנה של 360×360 פיקסלים, זיכרון עבודה בנפח 512 מגה-בייט וסוללה בנפח 240 מילי-אמפר/שעה.

גוגל אמורה להשיק את Android Wear בגרסה 2.0 באירוע שתקיים ב-9 בפברואר. חוץ מהשעונים החדשים תוצרת LG יש שעונים ישנים יותר אשר צפויים לקבל את העדכון אשר יביא מספר יכולות חדשות כמו מערכת תשלומים סלולרית, מחוות מפרק, אפליקציות עצמאיות ועוד.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.