בשעות האחרונות הרשת מתמלאת דיווחים מפי מקור אחד (Tech Hog) שהעלה תמונה  של מה שנראה כמכשיר הדור הבא מסדרת Nexus של גוגל. התמונה שהגיעה מעובד של גוגל מגיעה עם דיווח הטוען כי היצרן שעומד מאחורי המכשיר יהיה HTC או LG והמכשיר יגיע יחד עם גרסת ה-Ice Cream Sandwich החדשה, כאשר הוא יושק במקביל לגרסה החדשה או קצת לאחריה בסוף השנה. המכשיר שנכון לעכשיו נקרא Nexus 3, יקבל מסך בגודל 4.3 אינצ' יחד עם תקשורת כפולה של HSPA ו-CDMA לרשת Verizon בארה”ב וגם כמובן את קישוריות ה-NFC.

התמונה המוצגת לא מזוהה עם לוגו של חברה וגם ניתן לראות כי אין כלל כפתורים כלשהם. העיצוב מזכיר במעט את זה של HTC, אך ניתן לזהות עבודת פוטושופ לא מוצלחת בקצה העליון של המסך כשהוא מטושטש במעט.

המידע בינתיים הוסר מהאתר שפרסם זאת לראשונה בטענה כי התבקש על ידי גורם מסוים, וכרגע אין עוד אישור לכל המידע המוצג פה. בין אם התמונה מזויפת או לא, היינו לפחות אומרים כי המידע הכי הגיוני שקיבלנו הוא זה שהוא יגיע עם גרסת ה-Ice Cream.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.