פייסבוק (Facebook) כידוע, מעוניינת להפוך את הצ’אט שלה לפלטפורמה רחבה ככל הניתן. מה שהחל כצ’אט פשוט בין המשתמשים, נחשב היום לאחת הדרכים הפופולריים בקרב משתמשים ליצירת קשר מהיר וכחלק מהשינויי, פייסבוק הודיעה לאחרונה על אפשרות להתקנת תוספים למסנג’ר, והנה מגיע המשחק הראשון, והבלעדי יש לציין, למשתמשי ה-iOS והאנדרואיד: Doodle Draw.

המשחק מתבצע בין חברים, דורש מיומנות ציור קלה. תחילה, על אחד המתמודדים לבחור מילה וכמה אותיות מתוכה יוסתרו, מה שקובע את רמת הקושי. לאחר מכן, יש לצייר על המסך את אותה המילה עם ממשק סטייל הצייר, ואז לשלוח אותה לחבר. אם החבר מצליח לזהות את הציור – קיבלתם נקודה.

כן, אם המשחק נשמע לכם מוכר הוא דומה למדי למשחק המפורסם Draw Something, שהיה בימי תהילתו אחד המורדים ביותר. הפעם Doodle Draw מנסה לעשות זאת בדרך מעט שונה ומציע גם רכישות בתוך המשחק עם שלבים חדשים שיספקו אתר רב.

להורדה: iOS ואנדרואיד

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.