עדיין רב המוסתר על הגלוי, אבל לפחות דבר אחד כבר אפשר לדעת על קונסולת המשחק החדשה שאטארי (Atari) מתכוונת להשיק בקרוב, פחות או יותר: מה יהיה העיצוב שלה והמה יהיו החיבורים שלה. הסיבה? תמונות שהחברה עצמה שחררה לרשת. הקונסולה, ששמה יהיה Ataribox, הוצגה כזכור בתערוכת E3 האחרונה.

כפי שניתן לראות מהתמונות החברה מתכננת שני עיצובים לקונסולה: אחד שמתקשר ישירות עם עם הקונסולה המקורית Atari 2600 Video Computer System מבחינת צבעים ומראה חיצוני, ואחת במקרה מודרני יותר בצבעי אדום ושחור.

כפי שניתן לראות הקונסולה תהיה מצוידת בארבעה חיבורי USB 'רגילים', שיכולים לשמש לחיבור בקרי משחק אבל גם אולי למקלדת ועכבר וכן אמצעי אחסון חיצוניים, יציאת HDMI לחיבור לטלוויזיה, חריץ לכרטיס microSD להרחבת זיכרון, חיבור לרשת מקומית, וכן מה שנראה כמו חיבור USB Type-C אחד.

עדיין לא ברור בדיוק מהם התכנים שמתכננת אטארי להפיץ לקונסולה שלה, כמו גם מתי היא בכלל תגיע לשוק. מה שברור הוא שיהיו הרבה תכנים קלסיים, אבל בחברה טוענים שהם ישחררו משחקים מעודכנים, כשלא ברור אם מדובר בפיתוחים עצמאיים או מצד שלישי.

פרטים לגבי מפרט, תכונות וכדומה עדיין אין, אבל מה שכבר יש זה אתר שלא מכיל הרבה מעבר לטיזר ששחררה החברה בחודש שעבר.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.