ביום שלישי השבוע השיקה Mozilla את הגרסה השמינית לדפדפן הפיירפוקס הפופולרי ובגרסתו האחרונה הוצגו מספר שינויים חדשים כמו חיפוש בטוויטר, ניהול יעיל יותר של תוספים וטאבים ושיפור בביצועים וביציבות.

השיפור בביצועים, שאולי החשוב מכולם אמור להוריד את צריכת הזיכרון הגבוהה של הדפדפן ולספק לו יכולת טובה יותר להתמודד עם מספר גדול של טאבים הפתוחים במקביל. פונקציית החיפוש בטוויטר משלבת מספר אפשרויות כמו חיפוש לפי משתמש או ציוץ, וחשוב מכך היא הביטול התקנת תוספים צד שלישי באופן אוטומטי, דבר שהיווה פריצת אבטחה חמורה למשתמשים. כבר בהתקנה הדפדפן מבטל את התוספים שהותקנו שלא דרך חנות התוספים של פיירפוקס וישנה אפשרות להפעילם ידנית באם נרצה בכך. שינויים נוספים בעיקר מתחת למכסה המנוע כמו עדכוני HTML , התאמות לתקנים האחרונים ועוד.

שינויים גם לגרסת האנדרואיד של הדפדפן, שגם היא קופצת למספר 8 בהתאמה ומאפשרת לשמור את כל סיסמאות המשתמש תחת האפליקציה ושימוש בסיסמה ראשית אחת לכולם כדי למנוע גישה למקרה שהמכשיר נפל לידיים הלא נכונות.

להורדה:
Windows
Mac
Linux
Android

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.