מוזילה ממשיכה לעדכן את דפדפן הפיירפוקס בקצב גבוה, ובעוד דפדפן ה-Chrome תופס תאוצה ועוקף את זה של מיקרוסופט, פיירפוקס נשאר עדיין מאחור. במאמץ לרענן ולהציג חידושים, מוזילה שיחררה לאחרונה מספר גרסאות שהציגו דף בית חדש וביצועים משופרים (בגרסה 13) ואמש הושקה גרסה Firefox 14.

הגרסה החדשה הביאה שינוי משמעותי בכל הקשור לחיפוש בגוגל הנעשה באופן יומיומי על ידי רוב המשתמשים. החיפוש יבוצע מעתה באופן מוצפן כברירת מחדל, כך שגלישה לגוגל תבוצע בחיבור SSL, או HTTPS כברירת מחדל. דבר שיכול למנוע מחטטנים להסתכל בהיסטוריית הגלישה. בינתיים האפשרות קיימת רק בחיפוש בגוגל, אך במוזילה בחונים אפשרות לתמוך גם במנועי חיפוש נוספים בעתיד. בנוסף, מוזילה הוסיפה אפשרות לשלוט בעכבר בצורה טובה יותר, זאת על ידי תמיכה ב-Pointer Lock API המאפשר למפתחים לקבל מידע גולמי על מיקום עכבר המשתמש, אפשרות שתשמש במיוחד מפתחים במשחקים מבוססי פלאש.

בנוסף ישנם עוד עשרות תיקונים כמו תמיכה במסך מלא למשתמשי Mac OS X ועוד. לצפייה ברשימת העדכונים גלשו לאתר או להתקנה היכנסו לעמוד ההורדה.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.