סדרת משחקי תפקידים Final Fantasy של Square Enix נחשבת לוותיקה והמוכרת ביותר בשוק. מי שרוצה לחזור קצת לנוסטלגיה ולכותרי העבר, אז הנה ההזדמנות, עם השקת סדרת המשחקים לכל הקונסולות השונות, כשחלק כבר הגיעו וחלק יגיעו בשנה הבאה.

כך Final Fantasy XII: The Zodiac Age מגיע עכשיו גם לקונסולות ה-Xbox One וה-Switch, יחד עם קלאסיקות אחרות בדמות Final Fantasy VII, Final Fantasy IX, Final Fantasy X ו-Final Fantasy X-2, ארבעתם משחקים אייקונים מתקופת ה-PS וה-PS2 ולהם מעריצים בכל העולם. המשחקים יגיעו ב-2019, פרט ל-Final Fantasy VIII שמסיבה כלשהי לא נכלל בהשקה.

בנוסף, גרסת ה-Pocket של המשחק Final Fantasy XV מגיעה גם היא לכל הקונסולות יחד והיא זמינה כבר כעת להורדה למי שרוצה לחוות דרך אחרת לשחק את משחק ה-RPG המצוין של Square Enix. בנוסף, גרסה מיוחדת וגדולה של המשחק World of Final Fantasy בשם World of Final Fantasy Maxima מגיעה לכל הקונסולות ובנוסף גם למחשב האישי ב-6 בנובמבר.

כפי שהוכרז בעבר, ה-Switch וה-PS4 גם יקבלו ב-2019 את Final Fantasy Crystal Chronicles Remastered Edition, הגרסה המחודשת לספינאוף של סדרת משחקי Final Fantasy, ובנוסף עוד משחק RPG קטן בשם Chocobo’s Mystery Dungeon EVERY BUDDY שיגיע בחורף הקרוב.

פורסם לראשונה באתר Vgames