המשחק FIFA 18 כבר נמצא מעבר לפינה וכעת, שבועיים לפני ההשקה הרשמית, שחררה EA Sports את גרסת הדמו עבור ה-PS4, Xbox One והמחשב האישי דרך Origin. הדמו כולל 12 קבוצות עם כמה מועדוני צמרת כדוגמת מנצ'סטר יונייטד ובאיירן מינכן – ואת מצב ה-Kick Off הקבוע.

EA כבר חשפה מספר פרטים אודות FIFA 18 ואחד מהם והכי מרשימים הוא המעורבות של כריסטיאנו רונאלדו במשחק, נראה ש-EA עשו עבודה מצוינת בלהכניס אותו ולדאוג שהוא יהיה אותנטי לחלוטין. בנוסף, זו השנה השנייה ש-FIFA ירוץ על מנוע ה-Frostbite, והמשחק נראה טוב מאי פעם.

EA Sports גם חשפה את רשימת 100 השחקנים המלאה בעלי הדירוג הגבוה ביותר. אתם בטח יכולים לנחש מי גרף את המקום הראשון, הלא הוא כריסטיאנו רונאלדו, שקיבל רייטינג של 94 נקודות. אחרי רונאלדו, ניתן למצוא ברשימה את ליונל מסי (93), ניימאר (92), לואיס סוארז (92) ומנואל נוייר (92).

"ישנם מספר דברים שרונאלדו לא יוכל לעשות על המגרש וכמה מצבי הבקעה שהוא לא יצטיין בהם," הסבירה EA, "הדירוג 93 שלו ביכולת הבעיטות נובעת ממספר השערים הבלתי נתפס שלו מהעונות האחרונות. הדירוג שלו ביכולות ה-Pace וה-Dribbling הופכים אותו לכמעט בלתי ניתן לעצירה כשהוא בשיאו."

FIFA 18 יושק ב-29 בספטמבר עבור המחשב, PS4, PS3, Xbox 360, Xbox One ול-Nintendo Switch. הלקוחות שביצעו הזמנה מוקדמת למהדורת Ronaldo או מהדורת Icon יזכו לשחק במשחק 3 ימים קודם לכן, בזמן שמשתמשי ה-EA Access ו-Origin Access יזכו לשחק בגרסת התנסות בת 10 שעות ב-Xbox One ובמחשב ב-21 בספטמבר.

 פורסם לראשונה באתר Vgames