אם עד כה השדרוגים משנה לשנה במשחקי הכדורגל הסתפקו בגרפיקה יותר טובה, תנועה חלקה ומשחקיות מהנה יותר, כעת מצטרף מימד חדש למשחק – Kinect. משחק ה-FIFA המפורסם של EA לא יכל לקבל שדרוג מתאים יותר ממכשיר ה-Kinect של ה-Xbox 360 ובחברה הצליחו לשלב ולהפוך את השחקן לדמות פעילה הרבה יותר.

הסרטון שהפיצה EA מציג את המשחק FIFA 13 אשר “מקשיב” לשחקן ומאפשרת לו להחליף טקטיקה, לבצע חילוף בין שחקנים זאת מבלי להיכנס לתפריטי המשחק כלל וכלל. אבל זה לא מסתיים בכך וכאשר השחקן יתעצבן מהחלטת השופט ויקלל – הוא יכול לחטוף על זה כרטיס ולשנות את החלטת השופט. גם הקריינים יגיבו לצהלות השמחה או למילות אסורות אשר יאמר השחקן ויגיבו בהתאם.

התוספת הזו תתרחב גם למצב קריירה של המשחק, אשר השחקן צובר מוניטין של שימוש בלשון הרע והעלילה משתנה בהתאם לתוכנה ואופיו של השחקן. פונקציות אחרות של המשחק כוללים פקודות קוליות שונות כמו שציינו ועוד תכונות נוספות שייחשפו בהמשך. כמובן שמדובר בשפה האנגלית וודאי בשפות נושפות אשר ייתמכו במשחק.

FIFA 13 ישתמש במיקרופון ובמצלמת ה-Kinect לצורך זיהוי והאזנה לשחקן. המשחק צפוי לצאת בסתיו הקרוב, לקראת חודש אוקטובר עבור ה-Xbox 360 ושאר פלטפורמות המשחק השונות באותו הזמן.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.