המשחקים FIFA12  ו- MINECRAFT הושקו אמש בגרסאות בלעדיות לבעלי מכשיר ה- Xperia Play, מכשיר הסמארטפון המשלב בין סמארטפון מתקדם לקונסולת משחקים של PlayStation.

הגרסה הייחודית של משחק הכדורגל הטוב ביותר בעולם, FIFA12, כוללת סאונד וגרפיקה משופרים, קבוצות מעודכנות מהליגות המובילות בעולם, ופיצ'רים נוספים המעניקים למשתמש את חווית הכדורגל המושלמת באנדרואיד. FIFA12 יהיה זמין בלעדית לבעלי PLAY עד פברואר 2012 , ולאחר מכן יהיה זמין לכל משתמשי אנדרואיד. משחק המחשב הפופולרי ה- Minecraft, המאפשר למעל 11 מיליון המשתמשים הרשומים ברחבי העולם לבנות עולמות בתלת מימד, עבר גם הוא אופטימיזציה וצויד בפיצ'רים חדשים המותאמים במיוחד לקונסולת המשחק של ה- PLAY וכעת הוא זמין ב- Market להורדה בלעדית לבעלי המכשיר.

שני המשחקים מצטרפים לרשימה מכובדת של משחקים פופולריים שהגיעו טעונים מראש עם השקת ה- PLAY  לפני כחודש, ביניהם FIFA 10,  TETRIS, STARBATTALION, BRUCE LEE DRAGON, THE SIMS 3, CRASH BANDICOOT ועוד.

אלי מצביץ', מנהל הפעילות של ברס אלקטרה נציגת סוני אריקסון בישראל, מסר כי "הגעת שני המשחקים הפופולריים לאנדרואיד בלעדית למשתמשי XPERIA PLAY, מייצגת את השקפת העולם של סוני אריקסון, להעניק  ללקוחותינו את אמצעי הבידור הטובים והאיכותיים ביותר, וכעת גם לפני כולם".

ה-PLAY  הוא המכשיר הראשון PlayStation Certified, המאפשר גישה לתוכן של משחקי PlayStation. עם פתיחת סליידר בקרי המשחק, הופך ה PLAY- לקונסולת PlayStation סלולרית, המספקת מעבר לעולם חדש של משחקים בסלולר, באמצעות השימוש בכפתורים הייעודיים למשחקים- חצים, איקס, ריבוע, משולש ועיגול, שני פדי מגע אנלוגיים ושני הדקים (L+R)

קרא עוד:  הושק: Xiaomi Redmi 8A ב-129 דולרים

בנוסף, כולל ה-PLAY   מעבד Snapdragon של חברת Qualcomm במהירות 1Ghz ומאיץ גרפי Adreno 205, המספקים גרפיקת תלת- מימד חלקה עד שישים פריימים לשנייה וגלישה באינטרנט תוך צריכה מינימלית של חשמל, כך שמשתמשי Xperia PLAY יכולים ליהנות משעות ארוכות של פעילות ומשחקים.

את ה- PLAY ניתן להשיג בפלאפון ואורנג' ולקרוא סקירה מלאה שלו כאן באתר.

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.