כזכור, גוגל סגרה את 'רידר' (Google Reader), קורא RSS שלה, בטענה שהוא מוצר לא רווחי. וובכן נראה שב'פידלי' (Feedly), קורא חלופי שהפך פופלארי במיוחד לאחר הסגירה של 'רידר', מנסים לפצח את השיטה בדרך אל הרווח.

בעוד שהשירות הבסיסי יישאר חינמי, ב'פידלי' מציעים את 'פידלי פרו' (Feedly Pro) גרסה של השירות עבור משתמשים אשר מוכנים לפתוח את הארנק ולשלם 5 דולר לחודש יקבלו בתמורה קורא RSS עם אפשרויות נוספות – חיפוש כתבות, התממשקות עם השירות Evernote, גלישה מאובטחת בפרוטוקול https ותמיכה טכנית מורחבת. בנוסף ב'פידלי' מבטיחים להוסיף אפשרויות למשתמשי גרסאת ה'פרו' כל הזמן ומשתמשים של השירות אף יוכלו להצביע עבור האפשרויות שהם רוצים לראות כחלק מהקורא הפופלארי.

נראה שב'פידלי' עלו על משהו שכן המנוי לכל-החיים בעלות של 99 דולר שהוצע באופן זמני ב-5 לאוגוסט "אזל" ובאתר הייעודי אף ירדה האפשרות והוא אינו מוצע יותר לרכישה. אם בכל זאת אינכם מוכנים כרגע להוציא כסף מהארנק, מומלץ שתקראו את הכתבה שהכנו על האלטרנטיבות לגוגל רידר.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.