אי אפשר להגזים בחשיבות של Farmville בהיסטוריה של משחקי המחשב. למעשה, יש שאומרים שפייסבוק (Facebook) חייבת הרבה להצלחה שלה לעובדה שמשחק החווה הזה של זינגה (Zynga) הצמיד בשיאו מאות מיליונים של שחקנים למסך המחשב, בימים שהסלולר עוד לא ממש היה סיבה למסיבה. זה קרה לפני עשר שנים, ובזינגה בהחלט לא מתכוונים לבזבז את ההזדמנות לחזור ולא לזמן קצר למרכז הבמה.

החגיגה אמורה להימשך מספר חודשים, והיא מתחילה עם זמרת הקאונטרי, זוכת הפרסי הגרמי, טרישה יירווד. אוואטר בדמותה של הזמרת ישולב במשחק המובייל FarmVille 2: Country Escape, אחד מבין כמה שהשיקה זינגה בניסיון להחזיר לעצמה את הכתר. מעבר לדמות של יירווד עצמה, בכל פעם שהיא תופיע על המסך ותנסה לעזור לשחקנים למלא את המשימות היומיות וכן למצוא פריטים נדירים, ברקע יושמע שירה החדש Every Girl in This Town שמעבר מסר של העצמה נשית – מסר שאותו זינגה רוצה להעביר יחד עם חגיגות העשור.

זינגה הודיעה בנוסף שהיא נמצאת בשלבים מתקדמים של פיתוח משחק נוסף בסדרה שלטענתה יביא סוג חדש של עלילה מבלי לנטוש את הרקע הכללי.

המשחק החדש יצטרף ל-Farmville ו-Farmville 2 ששוחררו עבור פייסבוק, ל-Farmville 2: Country Escape ול-Farmville: Tropic Escape שכבר שוחררו, בהתאם לשינויים בסביבת המשחק, לטלפונים ולטאבלטים וכן למשחק Farmville: Harvest Swap שאמנם נושא את שם המותג, אך הוא משחק מסוג 'חבר שלושה פריטים תואמים בשורה'.

קרא עוד:  הושק: Red Dead Redemption 2 זמין עתה למחשב האישי

בזינגה טוענים שבמשך השנים יותר נרשמו יותר מ-700 מיליון התקנות של משחקי החווה שלה בכל הפלטפורמות. החברה אמנם לא מסרה כמה מהן בוצעו במובייל, אבל ההערכה היא שמדובר על קצת פחות מ-95 מיליון, כשרוב בהתקנות וההכנסות הן בארצות הברית.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.