אפליקציית מבחני הביצועים של הטלפונים החכמים, AnTuTu, מפרסמת מדי רבעון דו"חות של מבחני ביצועים שנשלחים אליה מאת משתמשים שעושים בדיקות במכשירים שלהם, ומרכזת את התוצאות בטבלה. בדוח החדש עלו גם מכשירים שהושקו לאחרונה וכי  התוצאות הצפויות היו שמכשירי הגלקסי החדשים של סמסונג (Samsung) יתפסו את ראש הטבלה, אבל מתברר שהפסגה שמורה למכשיר אחר.

Xiaomi Mi 5 הוא המכשיר במקום הראשון שהצליח לעקוף גם את הגלקסי S7 (מקום שני) ואת האייפון 6S (מקום שלישי), עם תוצאה של 13,6875 נקודות, אמנם בהפרש קל מול סמסונג ואפל. במקומות הבאים –  Huawei Mate 8 רביעי , Meizu Pro 5 חמישי, Samsung Galaxy Note 5 שישי, LETV Max שביעי, iPhone 6 שמיני, Vivo Xplay 5 תשיעי וה-גלקסי S6 שסוגר את העשירייה הפותחת. למה מכשיר ה-LG G5 לא נמצא ברשימה? משום שהוא הושק רשמית ב-1 באפריל, מה שגורם לו להשתייך טכנית לרבעון השני של השנה.

Antutu Q2 2016

יחד עם זאת חשוב לציין כי המהירות של המכשיר מושפעת מהמון גורמים, וכי ה-Mi 5, הגלקסי והאייפון אמנם דורגו במקומות הראשונים אבל זה לא בהכרח אומר שהם הכי מהירים באופן מוחלט שכן מדובר בתוצאות ממוצעות בלבד, כלומר לא הכי גבוהות או נמוכות, והן תלויות כמובן באלמנטים כמו אילו אפליקציות פתוחות ברקע, מה חוזק הרשת, מתי המכשיר אותחל לראשונה והכל תלוי באופן השימוש במכשיר. יחד עם זאת, הטבלה בהחלט מעידה על יכולותיהם הפוטנציאליות של המכשירים.