המשחק Fallout 4 רק הושק וכבר הפך להיות אחד מהמשחקים הפופולריים ביותר ב-Steam ובשיא נרשמו יותר מ-290-אלף שחקנים אשר שיחקו בו במקביל על-גבי המחשב האישי.

עברו 5 שנים מאז ההשקה של Fallout: New Vegas, הכותר הקודם בסדרה שיצא ב-2010, ונראה כי הציפייה לכותר Fallout חדש הייתה גבוהה כש-Fallout 4, משחק התפקידים בעולם פתוח (Open-World RPG) הוא המשחק בו משחקים כרגע הכי הרבה שחקנים במקביל והצליח לעבור את השיא שקבע הכותר Skyrim, גם הוא מבית Bethesda כשבשיאו שיחקו בו במקביל 280-אלף שחקנים.

על-פי הנתונים מ-Steam, הנתון הזה הפך אמש את המשחק Fallout 4 למשחק הפופולרי ביותר כשמעליו רק המשחק החינמי DOTA 2 עם שיא של 787-אלף משתמשים.

Fallout 4 הוא משחק תפקידים בעולם-פתוח המתרחש במציאות מקבילה פוסט-אפוקליפטית. הכותר הושק אמש וזמין לבעלי המחשב האישי וקנסולות הדור הבא, PlayStation 4 ו-Xbox One. המשחק נהנה ממספר מהלכי שיווק מעניינים כמו הוצאת מהדורת PipBoy מוגבלת במיוחד הכוללת את אותו מחשב-יד שקיים העולם המשחק, ההוצאה של Fallout Shelter משחק למכשירים ניידים והשקה של בירה וקולה מעולם הפוסט-אפוקליפטי ועוד.

צפו כיצד קונאן אובריין מתרשם מאנטומיית העכוז המוצגת במשחק

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.