בדומה לכל שנה, גם הרשת החברתית הגדולה החלה לסכם את השנה האזרחית שכבר מסתיימת. החל מיום רביעי החלה החברה להציג למשתמשיה סיכום של השנה בעזרת מקבץ תמונות ורגעים שלדעתה איפיינו את השנה האחרונה.

בניגוד לשנה קודמת בה חלק מהמשתמשים לא היו מרוצים מהתוצאה הסופית שכן פייסבוק הצליחה לעלות מן האוב גם רגעים פחות נעימים בעבור המשתמש, הבטיחה הפעם החברה כי בזכות מנגנון מיוחד אותו פיתחה המשתמשים לא יזכו לראות תמונות או רגעים מאנשים ספציפיים כגון בני זוג לשעבר, חברים אותם חסמו ועוד רגעים לא סימפטיים במיוחד.

בנוסף, מבטיחה פייסבוק, כי גם אם לא יצליח האלגוריתם לבצע את תפקידו כראוי יוכל המשתמש להסיר ביוזמתו את התמונות ולקבוע במקומן תמונות אחרות – ורק לאחר מכן לשתף בפני כל חבריו. יתר על כן, השנה גם יוכלו המשתמשים להוסיף רגעים בהם תויגו על-ידי חברים אחרים – בניגוד לשנים עברו בהן יכל המשתמש לשתף רק רגעים אותם הוא יצר בעצמו.

המהלך הנוכחי מצטרף לשינויים המבצעת פייסבוק אותו יזמה לפני כחודש, אז הציגה אפשרות המקלה על שיברון לב ברשת החברתית, כשזו תוכל לחסום באופן אוטומטי פוסטים של בן/בת הזוג לשעבר בעת שינוי סטטוס הזוגיות.